Skocz do zawartości
lasica

Bateria - dyskusja ogólna i statystyki

Rekomendowane odpowiedzi

mazadr
    Napisano (edytowane)

Warto tez zrobic 'wipe cache partition' jezeli masz sporą (10-15% na dzień przez "system android") utratę baterii w idle.

Edytowane przez mazadr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sluchajcie mam pytanie czy moge ladowac s10 szybsza ladowarka niz w zestawie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Paulus27

szybszą? Może mocniejszą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Leloo
    8 godzin temu, Malybuszek napisał:

Sluchajcie mam pytanie czy moge ladowac s10 szybsza ladowarka niz w zestawie? 

Możesz, ale szybciej nie będzie. Telefon dostosuje się do własnych wymagań. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Paulus27

Po dwoch miesiacach z hakiem i napakowaniu systemu aplikacjami jestem z baterii bardziej niz zadowolony. W trybie telefonu idle jest lepiej niż się spodziewałem. Pewnie jest to też częściowo zasługa naszego systemu ale wyniki i energooszczędność są naprawdę OK.

8336879779458a1fafe23ec7f950400a.jpg

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NCR

Musiałem zwrócić S10tke. Normalnie z telefonu korzystałem 2 dni, a z Samsunga niecały 1. Nie wiem, czy to mój egz. był trefny, czy bateria do kitu. Szkoda, bo podobał mi się jak żaden inny wcześniej. Ech...

Wziąłem P30 Pro i bateria jest bez porównania wydajniejsza - dobijam do 3 dni.

PS.

Galaxy S9 lepiej mi "trzymał" 🤔

Edytowane przez NCR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dekadan

U mnie sot to 5-6h w zależności ile dni nie jest ładowany. Przeważnie ładuje co dwa dni ale bez większych zabaw wytrzyma i 3 dni.

@sabrex11 mam poprawkę z 1 sierpnia i nic takiego nie zauważyłem jest fast charging jest root custom recovery itp

Edytowane przez dekadan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Leloo

Mało się przemieszczasz i korzystasz z LTE. 5-6 h SOT i ładowanie co dwa dni w przypadku S10 wymaga sporego ograniczania się. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dekadan

Tak to fakt nie mam takich aplikacji jak facebook czy coś w tym stylu i nie potrzebuje ciągłego dostępu do inter-sieci dlatego korzystam z lte tylko jak mi to potrzebne a zazwyczaj lecę na wifi. Szkoda że nie ma xposed na s10 pie bo bardzo przydatna była mi aplikacja intellig3g która samoczynnie przestawiała tryby na jaki w danym momencie chce no i lucky patcher też nie współpracuje z magiskiem a szkoda. Trudno niby jest poradnik Edxposed niejakiego riru na magiska ale nie potrafię odpalić a szkoda xposed to fajna rzecz. Magisk lepszy ale nie ma tyle modułów. Prawda mało korzystam z tel zaledwie kilka połączeń w celach pracowniczych i na wieczór jakieś YouTube czy słuchanie muzyki pod Vajperem dlatego 3 dni to nie problem. Ale też zauważyłem że włączając lte i mieszkając w dziurze(wioska) gdzie ciągłe się przełącza pomiędzy sieciami to bateria leci w oczach(no dobra w oku bo na jedno nie widzę 😀) Dlatego nie potrzebuje lte jak jestem u siebie a pracuje w mieście gdzie jest dosyć dobre połączenie to w ostateczności jak coś potrzebuję to włączam robię co robię i wyłączam.

Mam też Force Doze , nie wiem czy to potrzebne w s10 mam go od niedawna w starszych wersjach(s5,s6,s7) zawsze korzystałem

Edytowane przez dekadan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

czy u Was tez jest problem z gsam battery po nadaniu dostępu po adb ? Wybór enable more stats nie powoduje odblokowania, mimo ze po adb wszystko jest prawidłowo wykonane. Podobnie jest z wakelock detector lite. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi