Skocz do zawartości
lasica

Bateria - dyskusja ogólna i statystyki

Rekomendowane odpowiedzi

flo89

gsam nie próbowałem, ale wakelock lite pokazuje statystyki dopiero jak spadnie kilka procent, jest też tak że poniżej iluś tam znów przestaje pokazywać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@flo89 wakelock podobnie jak gsam "czasami zaskakuje" i pokazuje prawidłowo szczegółowe statystki zgodnie z nadanym dostępem po adb... po czym po godzinie czy kilku wraca do statystyk w wersji podstawowej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    monroe

Czy mi się wydaje czy wreszcie Samsung poprawił zarządzanie energią na LTE po najnowszej, styczniowej aktualizacji XEO?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przymierzam się do S10 i mam pytanie, jak mniej więcej spisuje się bateria ? Aktuakizacje poprawiły coś od momentu wyjścia telefonu ?

Czytałem też o mocnych spadkach baterii w czasie rozmów,  prawda to , czy incydentalne przypadki ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Jako użytkownik S10 od premiery powiem, że gdybym miał dziś kupować S10, to wziąłbym wersję Plus, chciałem mieć dość kompaktowy telefon, dlatego mała S10 wygrała, ale bateria w tym telefonie jest kiepska, trzyma dobrze na WiFi, ale modem LTE w tym telefonie to jakiś niewypał, jest strasznie prądożerny. Niestety czasy kompaktiwych telefonów z dobrymi bateriami minęły jeśli chodzi o androida.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

jeden dzień pracy, przy normalnym używaniu sot około 4-6h zależy od wielu czynników, zasięgu sposobu używania jak i mocy świecenia ekranu,  zazwyczaj wieczorem mam około 40% baterii i sot na poziomie 3,5h, jestem zadowolony, kompromis między baterią a rozmiarami i wagą

3 godziny temu, pablo20520 napisał:

ale modem LTE w tym telefonie to jakiś niewypał, jest strasznie prądożerny

warto ustalić oszczędzanie danych komórkowych dla większości aplikacji, aby w trakcie internetu komórkowego nie pobierały danych w tle, tylko wtedy gdy jest uruchomimy, wiadomo ze apki typu whatapp nie mogą być ograniczane. Nie zauważam prądożerności internetu komórkowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 10.01.2020 o 12:40, monroe napisał:

Czy mi się wydaje czy wreszcie Samsung poprawił zarządzanie energią na LTE po najnowszej, styczniowej aktualizacji XEO?

To jak? Poprawiło się? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    monroe

Wydaje mi się, że niestety bez większych zmian.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam czy ktos przesiadł sie z p20 pro na s10? zastanawiam sie na przesiadkę przez wzgląd na ip68 ale ta bateria odstrasza ;/

a s10+ już droższy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

@kacpi619 Ja się przesiadałem z p20 pro, ale właśnie na s10+ i tutaj już odczułem dość znacząco, że bateria trzyma krócej, o zwykłej s10 to strasz nawet myśleć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi