Skocz do zawartości
spec-naz1

Gdzie kupić pewnie i korzystnie?

Rekomendowane odpowiedzi

rafsonn

Dla mnie wygląda to jak firma krzak.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

A jak jest z empikiem? Pomijam takie pseudo sklepy jak bestcena i nowmobile. Ale widzę że jest możliwość zakupu centralnie z empiku. Mają swoje czy z jakiegoś dziwnego sklepu i dystrybucji europejskiej. Bo znaleźć jakieś info ciężko 

Spoiler

Screenshot_20190714-185218_Opera.thumb.jpg.41d07a525b8896b6306dd4ecf907162e.jpg

Bo cena 3288 nie jest zła. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do empiku:

Cytat

Uprzejmie informuję, że wszystkie produkty tego typu sprzedawane na naszej stronie są dystrybucji europejskiej oraz są fabrycznie nowe.

W przypadku potrzeby zgłoszenia reklamacji na zamówienie, którego realizacją zajmował się empik, należy postępować zgodnie z instrukcjami reklamacji zawartymi na stronie

https://www.empik.com/pomoc/zasady-skladania-reklamacji

W przypadku produktów z kategorii elektronika, w razie reklamacji, należy odsyłać je na adres naszego Magazynu wraz z wypełnionym formularzem reklamacji. 

W przypadku chęci zwrotu produktu, należy zwrócić go zgodnie z kanałem jego otrzymania. Klient ma na to 14 dni. 

Natomiast aukcja do której wyżej linkowałem, okazala się być dystrybucji europejskiej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dawson
    1 godzinę temu, rybus85 napisał:

A jak jest z empikiem? Pomijam takie pseudo sklepy jak bestcena i nowmobile. Ale widzę że jest możliwość zakupu centralnie z empiku. Mają swoje czy z jakiegoś dziwnego sklepu i dystrybucji europejskiej. Bo znaleźć jakieś info ciężko 

Pokaż ukrytą zawartość

Screenshot_20190714-185218_Opera.thumb.jpg.41d07a525b8896b6306dd4ecf907162e.jpg

Jak to to jest z tą bestceną? Na internecie (opineo/ceneo) oraz swoim profilu allegro mają mnóstwo pozytywnych opinii - gdzie jest więc haczyk? Czemu ich odradzasz?

Bo empik przecież też m.in. od nich bierze elektronikę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skąd wiadomość o tym, że empik bierze od bestceny? Na ich stronie można wybrać bestcenę, albo 300zł droższy empik. A mnóstwo pozytywnych opinii to mogą być od nieświadomych ludzi, którzy się cieszą, bo dostali telefon, a nie zastanawiali się na temat gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OnlyPr0

Ja mam trochę inne pytanie. Czy warto teraz kupować S10+, czy lepiej poczekać na Note 10? S10+ nadal trzyma dość wysoką cenę, wziąłbym w raty 0%, ale nie wiem czy warto, ponieważ telefon już trochę na rynku jest. Dodatkowo jeszcze jest promocja "odkup" i ubezpieczenie wyświetlacza na 3 miesiące, które kończy się 28 lipca. Warto się w to pchać? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Cyklopa chcesz brać? Idiotycznie wygląda trochę nowy notes. I brak jacka. 

Co do Bestceny i opinii. 10min i możesz mieć opinie jakie chcesz. Tak to teraz jest w większości robione. Niestety. Znaleźć wiarygodne informacje teraz trudniej. Bestcena ma dziwne zapiski w regulaminie. Kiedyś był nawet artykuł w bezprawniku. Sklep który ma siedzibę w Poznaniu,ale zarejestrowany w UK. Telefony loteria z jakiego kraju dostaniesz. A niektórzy producenci wymagają dowodu zakupu z kraju w którym był pierwotnie zakupiony. 

Zastanawia mnie właśnie zakup z empiku. Ale jeżeli faktycznie jest dystrybucja europejska to nici z zakupu. Gwarancja tylko przez empik bo Samsung nie przyjmie. Ceny na allegro lekko przesadzone. W sklepach stacjonarnych to ktoś już całkiem na głowę upadł :) A na olx tyle co dzbanów już miałem to ręce opadają. Brak numerów telefonu do kontaktu,opryskliwe odpowiedzi na zadawane pytania i najlepsi to Ci,gdy człowiek chce się umówić na odbiór telefonu i już kontakt się urywa. A ciężko coś znaleźć bo 90% ofert jest z tego chol...rnego Plusa. 

Już z 2 tyg szukam. Ale cierpliwy jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OnlyPr0

A kiedy można się spodziewać obniżek cen w sklepach stacjonarnych? Ja bym sobie rzucił to w raty 0% i po problemie, ale jeśli ma mi za miesiąc cena spaść o 400zł to trochę szkoda wtopić. A jak Samsung odwali znów jakąś promocje i będzie oddawać 500zł...

Edytowane przez OnlyPr0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi