Skocz do zawartości
spec-naz1

Gdzie kupić pewnie i korzystnie?

Rekomendowane odpowiedzi

S5Fan
    15 minut temu, rybus85 napisał:

Brak numerów telefonu do kontaktu,

Dużo rzeczy oddaje lub sprzedaje na OLX i tez numeru nie podaje . Nie widzę w tym żadnego problemu. W skrajnych przypadkach telefon dostaje osoba z która się ostatecznie umawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

I to bym też zrozumiał. Ale kontakt się urywa u takich idiotów gdy chcesz się umówić na odbiór. Bo olx tylko odbiór. Nigdy wysyłka. Widocznie matacze którzy mają coś do ukrycia. 

Ja nr podaje. Zwłaszcza jak chce coś szybko sprzedać niż się bujać z towarem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rybus85 kolega wyżej linkował do aukcji na allegro gsm Gliwice za 3400zł, który jest podobno ok i z polskiej dystrybucji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Wiem. Widziałem. Ale spokojnie można kupić za 2600-2800 nowego na olx. Nie spieszy mi się i szanuje swój pieniądz :) No i szukam białego albo zielonego. Czarny paskudny i tego jest mnóstwo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OnlyPr0

No może być ok dopóki do serwisu nie zaniesie i nie odrzucą. Średnio wierzę, że ktoś sprzedaje telefon z polskiej dystrybucji tysiaka mniej, kiedy na rynku jest po 4 tysiące. Nikt raczej prezentów nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

@OnlyPr0 Sam zobacz jakie są obecnie ceny. Ja prezentu w sklepie nie zrobię płacąc im ponad 1000zł więcej. Chcesz sprzedać to obniżasz cenę. Taki jest rynek. A że telefonów pojawia się coraz więcej to i ceny spadają. Przejrzyj portale aukcyjne. Za kwoty 3300-3500 to możesz przebierać jak chcesz. Z normalną gwarancją z PL. Ja szukam z sieci. Wgram sobie xeo i będzie git :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OnlyPr0

To akurat wiem, że użytkownicy prywatni chcą sprzedać, bo często dostają na przedłużenie umowy. Tylko gdzie w tym biznes to i tak nie widzę, bo w biorąc z sieci i tak muszą zapłacić te 4 tysiące, więc teoretycznie mają stratę 700zł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Jak wystawi za 4k to nikt mu tego nie kupi. Bo wtedy za ten sam hajs masz czystego bez syfu operatora. A nie każdy wie jak wrzucić xeo,albo nie wie o takiej możliwości. Telefony na portalach z sieci komórkowych zawsze były tańsze. 

Zresztą jest sporo osób które mają wysokie abonamenty lub kilka numerów,i ten telefon grosze ich wychodzi :) Przykładowo żona dostała telefon do umowy. Telefon wart w momencie podpisania umowy kosztował jakieś 1600zł. Ją wyniesie może z 500zł. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie do osób co się orientują. Zamierzam przesiąść się z swojego s8 + na S10+ które na chwilę obecną kosztuje 4399zl. Pytanie czy cena spadnie przykładowo do września lub na święta czy raczej będzie się trzymać. Wiem że to może być wróżenie z fusów, Ale są osoby które pewnie wiedzą I obserwują spadki wartości telefonów,a pytam bo nie spieszy mi się tak bardzo, bo jakbym spadło o kilka stówek to wstrzymałbym sie te kilka miesięcy na rzecz jakiegoś fajnego etui I dodatkowej gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OnlyPr0

Pewnie spadną po premierze Note 10, ale pewnie max o 300zł. Obecnie S9+ w sklepach stoi za około 2900, więc tylko tysiak mniej po prawie 1,5 roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi