Skocz do zawartości
spec-naz1

Gdzie kupić pewnie i korzystnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Micho78

@folusek Ciekawe czy to weryfikują czy wierzą na słowo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    9 minut temu, Micho78 napisał:

@folusek Ciekawe czy to weryfikują czy wierzą na słowo :)

Jak masz dobrą historie kredytową to z pewnością nie musisz się obawiać o weryfikację ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tmk2009

Wie ktoś gdzie można kupić oryginalną ładowarkę do s10+ ? nie chce mi się codziennie nosić między domem a pracą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin
    W dniu 21.03.2019 o 09:37, Micho78 napisał:

Troche lipa bo dlaczego mają wiedzieć ile cebulionów mam na koncie :)

A to już zaświadczenia od pracodawcy o zatrudnieniu nie wymagają? 

W sobotę kupiłem sobie swój S10+ własnie w EuroAGD w systemie ratalnym 0% . Procedura całego zakupu trwała może z 15 min od momentu jak usiadłem do stolika do momentu gdzie z podpisana umowa poszedłem do wydania sprzętu . Zaświadczenia o zarobkach nie potrzeba bo do kwoty za sprzęt 5000 pln kredyt dostaje sie na oświadczenie słowne o zarobkach . pani pyta sie ile dostajemy wypłaty na rękę , jakie mamy wydatki na mieszkanie , na jedzenie , czy mamy inne kredyty jak tak jaka rata i ile zostało do spłacenia , czy mamy kartę kredytowe jak tak z jakim limitem . Po podaniu tych wszystkich danych jak pani wyśle zapytanie o przydzielenie kredytu decyzja przychodzi w ciagu minuty .

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    horde
    przważnie trwa około 15-30 minut decyzja ratalna. 
    podajesz : adres zakładu pracy, nazwa firmy, nip,  telefon, stanowisko, od kiedy pracujesz, jaka umowa, ile zarabiasz, czy masz kredyty i w jakiej kwocie, ile wydajesz na wydatki miesięcznie (opłaty), przelew robisz 1zł w celu weryfikacji danych osobowych czy to ty jesteś właścicielem konta bankowego i te 1zł ci oddają.
    Żadnego zaświadczenia nie musisz mieć  
    Nie piszę bzdur, to że Ty się z tym nie spotkałeś nie oznacza że tego nie ma. Nie chcą wyciągu jeśli brałeś już od nich wcześniej kredyt. Jakoś muszą zweryfikować czy we wniosku są prawdziwe dane. Jak to mają niby zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Glover

Banki między sobą wymieniają informacje - w podobny sposób kiedyś kupowałem sprzęt na raty.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    horde

Może i tak, ja w każdym razie spotkałem się z prośbą o wyciąg, ewentualnie automat który sam pobierał. Może kwestia kwoty, banku, sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin
    18 minut temu, horde napisał:
    W dniu 21.03.2019 o 16:45, folusek napisał:
    przważnie trwa około 15-30 minut decyzja ratalna. 
    podajesz : adres zakładu pracy, nazwa firmy, nip,  telefon, stanowisko, od kiedy pracujesz, jaka umowa, ile zarabiasz, czy masz kredyty i w jakiej kwocie, ile wydajesz na wydatki miesięcznie (opłaty), przelew robisz 1zł w celu weryfikacji danych osobowych czy to ty jesteś właścicielem konta bankowego i te 1zł ci oddają.
    Żadnego zaświadczenia nie musisz mieć emoji4.png 

Pokaż więcej  

Nie piszę bzdur, to że Ty się z tym nie spotkałeś nie oznacza że tego nie ma. Nie chcą wyciągu jeśli brałeś już od nich wcześniej kredyt. Jakoś muszą zweryfikować czy we wniosku są prawdziwe dane. Jak to mają niby zrobić?

"raty na dowód " udzielane sa na sprzęt w przedziale cenowym od 200 do 5000 zl . Czy to przez internet czy tez u doradcy w sklepie ( najczęściej maja więcej banków udzielających kredytu) potrzeba tylko dowodu osobistego oraz słownego oświadczenia o dochodach oraz podstawowe dane pracodawcy . Kupując ratalnie przez internet poświadczeniem podania rzetelnych danych jest przelew 1 zl z konta którego właścicielem jest kredytobiorca . 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    horde

Przelew 1 zł z konta poświadcza tylko, że jesteś właścicielem konta, nie potwierdza żadnych innych danych jak wpływy na konto, wydatki itp, które podane były we wniosku.
    Być może nie jest to już potrzebne przy takiej kwocie.
    Banki nie wymieniają się danymi, jakie mam przychody, wydatki itp bez mojej zgody i wiedzy, bo niby jakim prawem miałyby to robić, chyba, że po drodze kredytobiorca udziela na to zgodę. Wtedy to niczym nie różni się od wyciągu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

No tak , 1 zl przelewu potwierdza twoje dane osobowe . A wiarygodność danych dotyczących zarobków bank bierze na tzw. uważamy pana za uczciwego kredytobiorce . Dlatego kredyty na dowód sa tylko na sprzęt do kwoty 5000 . Na droży sprzęt trzeba już zaświadczenie o zarobkach od pracodawcy .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi