Skocz do zawartości
spec-naz1

Gdzie kupić pewnie i korzystnie?

Rekomendowane odpowiedzi

reniew

Przykład 13 osób co chcą kupić tanio ale... niekorzystnie. Ku przestrodze. Galaxy S10. Ale nie Samsunge9c9588fd983813d1efaf3bb4df253fe.jpg

• haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OnlyPr0

Niby nie napisał, że jest to Samsung, a jednak 13 osób się nabrało.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    52 minuty temu, reniew napisał:

Przykład 13 osób co chcą kupić tanio ale... niekorzystnie. Ku przestrodze. Galaxy S10. Ale nie Samsunge9c9588fd983813d1efaf3bb4df253fe.jpg

Zastanawiam się co musi być w ludziach, że są tak nierozważni, nie sprawdzą, a licytują, ale jakby poszło to gość zarobi, przecież nie napisał, że to Samsung , tylko samo S10, a aukcja nadal trwa  i zwiększa się liczba chętnych ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    s6_edge
    Zastanawiam się co musi być w ludziach, że są tak nierozważni, nie sprawdzą, a licytują, ale jakby poszło to gość zarobi, przecież nie napisał, że to Samsung , tylko samo S10, a aukcja nadal trwa  i zwiększa się liczba chętnych 
    Dokladnie mam ta sama mysl, to jest paranoja co ludzie robia :-/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    reniew

Wstawiłem tego posta żeby zwrócić uwagę. W Samsungach siedzę od lat. Podobnie jest z telefonami z Plus i Tmobile. Allegro je wystawia, bo ma prowizję a tak naprawdę własnością do czasu spłacenia rat jest operator i sprzedaż tego to paserstwo. Ale allegro zarobi, komis zarobi.
    Podobnie jest z gwarancją za telefony tzw. europejskie. 24 miesiące gwarancji... sprzedawcy. Ludzie tego nie wiedzą.
    Myślę że 100% biorących udział w aukcji myśli że to Samsung. Pewnie za kilka dni napiszą tu na forum że coś nie działa. Życie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Dlatego ja cierpliwie szukałem kilka tyg. Cierpliwość i rozwaga. Nie chciałem czarnego. Tych na pęczki jest. Nie musiałem mieć na już. Takiego można spokojnie kupić nowego z PL dystrybucji za 3300-3500. Cierpliwość się opłaciła i jest zieleń za 2600 ^^

A ludzie co kupują na takich aukcjach,to Janusze którzy myślą że zrobili interes. Część to ameby umysłowe a część to ludzka niewiedza. Dzwoniąc tylko do osób które sprzedawały telefony to po rozmowie wyszło jaka jest niewiedza i u kupujących i sprzedających.

Edytowane przez rybus85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    laki007

Czy zakup z drugiej ręki nowej S10+ z euro.com.pl - RTVeuroAGD lub innego sklepu, ale obciążonej ratami jest bezpieczny od blokady IMEI lub innych konsekwencji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OnlyPr0

Bezpieczny W 100%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Podstawą i tak zawsze dowód zakupu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam możliwość kupna telefonu z rtv euro agd i teraz pytanie. Cena niska bo 2800, i zapytałem czemu tak niska itd. Okazuje się, że gość ma znajomego w rtv euro agd i dzięki temu ma możliwość sprzedania tego telefonu w tak niskiej cenie i dodatkowo z zyskiem.
    Do telefonu dołącza tylko paragon sprzedaży.

Sądzicie, że mozna brać w ciemno bez obaw? Telefon zafoliowany itd.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi