Skocz do zawartości
spec-naz1

Gdzie kupić pewnie i korzystnie?

Rekomendowane odpowiedzi

rybus85

Niech poda numer imei jak się boisz. Dzwonisz na infolinię Samsunga i powiedzą kiedy kupiony. Jak masz fakturę to powinno być ok. Tylko dziwi mnie że twierdzi że sprzeda jeszcze z zyskiem. Obstawiam że aż takich zniżek pracownicy nie mają :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie o to chodzi, że fv nie ma. Jest sam paragon. Na paragonie widnieje rozdarcie, ewidentnie był do czegoś przypięty, ale jak zapytałem o dokument to mówił tylko o paragonie.

Cena atrakcyjna, ale trochę takim wałkiem czuć :-D

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

EDIT.

Telefon już sprzedany widzę, ale ciekawi mnie ta cena i ten paragon :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OnlyPr0

Być może paragon był przypiety do jakiejś ulotki reklamowej, w sklepach tak często robią.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

masz paragon masz gwarancje niepotrzebna ci faktura w play też dają paragon 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, ale za późno juz na namysły, bo telefon kupił już ktoś inny :-D
    Z reguły po prostu ostrożniejszy jestem i dlatego podchodzę na spokojnie do tematu, bo jednak prawie 3000 to nie mało.

dodana zawartość

Historia nr 2.
    Sprzedawca podał 2 numery IMEI
    Dzwoniłem do Samsunga.

Pierwszy numer IMEI w ogóle nie znajduje, natomiast drugi numer IMEI odnaleziony, telefon dystrybucja PL jednakże brand na PLAY, a sprzedawca mówi, że ORANGE.

I tu pytanie. Czy jest możliwe, że konsultant pomylił się i złe podał informacje, że brand na PLAY?

Osobiście nie mam czasu na jazdy, ani odsyłanie telefonów także pytam Was czy istnieje ryzyko błędu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile warto dać za S10+ wersja 512GB? Pewna osoba kupiła go w polskim sklepie, faktura VAT. Pudełko oczywiście zaplombowane. Myślałem o aktywacji telefonu i odebrania smartwatcha ale promocja już można powiedzieć minęła.

Edytowane przez Adamo1990
    Post przeniesiony. Skasowana niepotrzebna treść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś jest w stanie mnie uświadomić co z tymi ofertami potencjalnie może być nie tak?

1. https://allegro.pl/oferta/smartfon-samsung-galaxy-s10-plus-12gb-1tb-8310146976
    2. https://allegro.pl/oferta/samsung-galaxy-s10-plus-black-sm-g975f-ds-8-512gb-8214052992
    3. https://allegro.pl/oferta/samsung-galaxy-s10-ceramic-black-512-gb-7932614512

Każda z tych aukcji wydaje mi się być bardzo dobrą ofertą, ale możliwe, że po prostu brakuje mi doświadczenia z handlarzami na allegro. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

@parix444 tylko ostatnia oferta wydaje się ok. Pierwsza oferta to brak gwarancji(telefon spoza Polski i nawet napisane że gw rozruchowa 30dni). Druga oferta zbyt mało informacji. Tylko że dystrybucja PL. Więc tylko trzecia oferta ok. Masz z Orange,z plombą na opakowaniu. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rybus85 Dzięki wielkie, właściwie potwierdziłeś jedyne moje wątpliwości, które gdzieś tam świtały mi w głowie. Jedyne co mnie w ostatniej ofercie zastanawia, to tak niska cena dla ceramicznej wersji 512GB i to czy telefon był wzięty na raty oraz jak wygląda kwestia faktury/paragonu dodawanego do zestawu. Firma wygląda na rzetelną, oceny w przeważającej części pozytywne, niemniej coś mnie powstrzymuję przed zakupem S10+. A mianowicie obawa, że tuż po premierze Note'a ceny spadną na łeb na szyję, albo że Samsung rozpocznie kolejną kampanie promocyjną związaną z rodziną S10. ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Ceny już się ustabilizowały. Choć są ludzie którzy wołają po 2600-3000zł za s10e :HIHOTEK:

Jak masz wątpliwości to zadzwoń lub napisz do sprzedającego. Zapytaj o pierwotny dowód zakupu. Może być nawet kserokopia,bo Samsung nie wymaga przedstawiania oryginału. Cena za ceramika wydaje się ok. Mnie dziwi że telefon ma już dobry miesiąc i jeszcze nie sprzedany ;) Nie zmienia faktu że najlepszą ofertą którą wyżej przedstawiłeś :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi