Skocz do zawartości
spec-naz1

Gdzie kupić pewnie i korzystnie?

Rekomendowane odpowiedzi

folusek
    Napisano (edytowane)
    Godzinę temu, sroczkin napisał:

No tak , 1 zl przelewu potwierdza twoje dane osobowe . A wiarygodność danych dotyczących zarobków bank bierze na tzw. uważamy pana za uczciwego kredytobiorce . Dlatego kredyty na dowód sa tylko na sprzęt do kwoty 5000 . Na droży sprzęt trzeba już zaświadczenie o zarobkach od pracodawcy .

W zeszłym roku z Media-Markt kupiłem na raty przez internet telewizor za 6tyś i nie musiałem donosić do sklepu zaświadczenia o dochodach :) 

Także nawet za 6tyś dało się wziąść na raty 0% przez internet w 30 minut.

Edytowane przez folusek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

S10plus w komisach nowy mozna juz wyrwac za 2900zl ... czy poprzednia seria galaxy tak szybko traciła na wartości ?? Chyba jeszcze poczekam, bo za 2 miesiace bedzie po 2tys...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Glover

W komisach pewnie tektony od operatorów. Pierwszy nabywca przestanie płacić, a posiadaczowi zablokują telefon.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon byl bez operatora. Pytalem sie kolesia czy od kwoty 2900 mozna cos jeszcze uszczypnac to odpowiedzial „ jak bedziesz zainteresowany na powaznie to mozemy pongocjowac” lol kwota 2900 to juz jest szok a on jeszcze nie powiedział nie na dalsze negocjacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Glover

Ok, powodzenia.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iMoCks
    13 minut temu, Sigma1616 napisał:

S10plus w komisach nowy mozna juz wyrwac za 2900zl ... czy poprzednia seria galaxy tak szybko traciła na wartości ?? Chyba jeszcze poczekam, bo za 2 miesiace bedzie po 2tys...

Każda seria Galaxy tak traciła. 
    W UK jeszcze niedawno trzeba było za nowego zapłacić za nowego S10+ około £750, teraz za £550 już widziałem nówki bez locka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    20 godzin temu, iMoCks napisał:

Każda seria Galaxy tak traciła. 
    W UK jeszcze niedawno trzeba było za nowego zapłacić za nowego S10+ około £750, teraz za £550 już widziałem nówki bez locka.

Chwile....to w przeliczeniu na złotówki 550 funtów to około 2740zł !!?? Jakim cudem u nas 4300zł jeszcze jest ?? Ale nas dymają z tymi cenami Brytyjczyk nie dosyć ze więcej zarabia to jeszcze ma to duzo taniej?? ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iMoCks

Nie podałem cen sklepowych tylko na wolnym rynku od kogoś kto przedłuża umowę.

Naklikane z Galaxy S10 Plus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin
    2 godziny temu, Sigma1616 napisał:

Chwile....to w przeliczeniu na złotówki 550 funtów to około 2740zł !!?? Jakim cudem u nas 4300zł jeszcze jest ?? Ale nas dymają z tymi cenami Brytyjczyk nie dosyć ze więcej zarabia to jeszcze ma to duzo taniej?? ? 

Ale tak jest na nowym sprzęcie też.  Może nie ma tak dużej różnicy w cenie ale jak się weźmie pod uwagę wysokość najniższej pensji to taka różnica zaczyna być jeszcze większa.  Przykład Media Markt w Polsce i w Niemczech gdzie różnica wynosi ponad 350 zł. A niby ta sama sieciowka a ceny sprzętu inne . Jeszcze długo będziemy w Europie krajem klasy B gdzie dużo mniej zarabiasz a za wszystko płacisz więcej. 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

@Sigma1616 Nie tylko w Anglii, tylko ogólnie na zachodzie:)

Przykładowo na Niemieckim Amazonie w podobnej cenie co u nas jest s10+, ale wersja ceramiczna z pamięcią 512GB.

Co do spadku cen, to nie tylko kwestia s10, bo poprzednie wersje też szybko taniały, zresztą konkurencja też cen nie trzyma, z nielicznymi wyjątkami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi