Skocz do zawartości
spec-naz1

Gdzie kupić pewnie i korzystnie?

Rekomendowane odpowiedzi

iMoCks

Ja właśnie zamówiłem wersje 5G. 
    Powinna być u mnie w przeciągu kilku dni. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś już może korzystał z tej nowej promocji odkup? Czy można sprzedać każdy telefon czy tylko wybrane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybrane ;) tu masz listę ;-) http://cloud.tapatalk.com/s/5cfcb8ba6d78d/Samsung_Trade-In_Standalone_Device_List%20%282%29.pdf

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzięki Panowie, trochę się rozjaśniło Będę w takim razie szukał telefonu z Orange / Play,  takiego który nie był brany na raty. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
    Jak nie faktura to co? Z tego co udało mi się wyczytać powinno to wystarczyć do zgłoszenia ew. usterki bezpośrednio w serwisie.
    Mylisz pojęcia. Dla serwisu najważniejsza jest faktura bo ona jest traktowana jako "dowód zakupu" sprzętu. Równie dobrze mógłbyś im pokazać umowę zakupu pomiędzy pierwszym nabywcą a operatorem. Tylko że taka umowa ma kilka stron, a faktura to jedna kartka.
    Natomiast co do sprzedaży i przeniesienia prawa własności sprzętu masz wszystko dokładnie wyżej napisane. Sprzedaż to właśnie przeniesienie prawa własności sprzętu na inną osobę w zamian za zapłatę ceny. Moment przejścia prawa własności na nabywcę można dość swobodnie uregulować i nie musi to być moment wydania sprzętu. Przy sprzedaży na raty przeważnie własność przechodzi na nabywcę w chwili zapłaty ostatniej raty. A dopóki to się nie stanie, ten "nowy" właściciel nie ma formalnie prawa sprzedać dalej sprzętu, a ty w świetle prawa nie staniesz się właścicielem telefonu.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

@jender17 Nie wiem czy ciągłe tłumaczenie tego ma jakikolwiek wpływ na decyzje zakupowe ... ;)

O ile jestem w stanie zrozumieć kupujących (bo przecież jest te parę złotych taniej) o tyle zagadką jest dla mnie cały czas dlaczego w takiej ilości te telefony pojawiają się od operatorów w sprzedaży. Czy to są osoby nie spłacające rat z założenia czy słupy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    asst
    Napisano (edytowane)

Staram się w miarę chłodno do tego podejść, stąd te pytania, dzięki za wyrozumiałość. Magia ceny robi jednak swoje :D

https://allegro.pl/oferta/pl-samsung-galaxy-s10-8-128gb-prism-green-duos-gw-8154352392

Pierwsza z brzegu oferta, czy powinna zapalić jakąś lampkę ostrzegawczą? Cena niższa, ale nie zaporowo. Dowodem zakupu jest paragon (PLAY).  Wymieniłem się kilkoma mailami z Samsungiem i powiedziano mi, że do reklamacji wystarczy tylko kserokopia paragonu (na paragonie musi być dokładny model telefonu, IMEI niekoniecznie), karta gwarancyjna nie jest wymagana.

Jednak zgodnie z tym co @jender17  napisał, to pewności nie mam czy pierwszy właściciel nie brał telefonu na raty (chyba?). Dodatkowo na forum PLAYa napisano, że " Ratami za urządzenie będzie wciąż obciążana osoba, która zakupiła telefon w Play. Jeśli będzie miała zaległości w płatnościach to telefon nie zostanie zablokowany. ". Są też nowsze tematy, gdzie z grubsza potwierdzono powyższe.

https://forumplay.pl/showthread.php/35726-Kupno-telefonu-wziętego-na-raty

Jeżeli można coś kupić taniej, ale pewnie, to czemu nie.

Edytowane przez asst

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś może dostał już kod do odkupu w tej nowej promocji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nie korzystał z promocji??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Andoop
    Napisano (edytowane)

Witam, zamierzam kupić S10+ za gotówkę i bardzo kuszące są oferty na allegro. W porównaniu z towarem ze sklepu to duża oszczędność. Nie chcę zakładać nowego tematu więc zapytam tutaj.

Allegro.pl

Allegro.pl #2

Czy telefon z akcji wygląda na wiarygodny? Na co jeszcze uważać? Bo z tego co widzę to jest napisane, że telefon nie pochodzi od żadnego operatora.

Edytowane przez Andoop

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedna i druga aukcja to dystrybucja europejska, więc tylko o kwestie gwarancji chodzi w tym przypadku.

Wysłane z mojego Galaxy S10+ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi