Skocz do zawartości
spec-naz1

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

@f76t zawsze tak robię, nie mam ustawionego automatycznego szukania aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

Jak podało przed chwilą sammobile, własnie rozpoczęto wypuszczanie nowej wersji oprogramowania - poniże tłumaczenie z translatora:

Cytat

Dzisiaj jest dobra wiadomość dla właścicieli Galaxy S10. Najnowsza aktualizacja oprogramowania Galaxy S10, którą Samsung dziś wysyła, wprowadza nowe funkcje aparatu z Galaxy Note 10 . Dodaje nawet obsługę Dex dla komputerów PC , która została wprowadzona wraz z Galaxy Note 10. Aktualizacja zawiera również najnowszą poprawkę bezpieczeństwa .

Aktualizacja oprogramowania jest dostępna dla całej serii zasilanych Exynos - Galaxy S10e, S10 i S10 + - i jest obecnie dostępna bezprzewodowo na wybranych rynkach. W końcu będzie dostępny dla użytkowników na całym świecie. Wersja Galaxy S10 zasilana Qualcomm otrzymała już łatkę bezpieczeństwa z września 2019 r .

Funkcje Galaxy Note 10 zawarte w najnowszej aktualizacji oprogramowania Galaxy S10

Wersja oprogramowania sprzętowego G970FXXU3ASIG , G973FXXU3ASIG i G975FXXU3ASIG jest teraz dostępna odpowiednio dla Galaxy S10e, Galaxy S10 i Galaxy S10 +. Do tej pory wydano OTA w Niemczech i Szwajcarii.

Oficjalna lista zmian dla tej aktualizacji wspomina, że nowe funkcje aparatu obejmują Fokusa , Fokusa wideo , tryb nocny dla przedniej kamery, AR Doodle (tylko krzywki przód) i Super stabilny tryb wideo. Niektórzy z was mogą pamiętać, że Live Focus był już obecny na Galaxy S10. To prawda, ta aktualizacja po prostu wprowadza nowy efekt ostrości Glitz Live z Galaxy Note 10. Z drugiej strony wideo ostrości na żywo jest nowym dodatkiem zarówno do przednich, jak i tylnych kamer.

Funkcja Link to Windows została wprowadzona wraz z Galaxy Note 10. Została również rozszerzona do serii Galaxy S10. To nic innego jak uwielbiony skrót, który ukrywa ikonę aplikacji Microsoft w Twoim telefonie. Możliwe było już uzyskanie tej funkcji na starszych urządzeniach Samsung . DeX na PC i ekran blokady dynamicznej pojawią się również w Galaxy S10.

Samsung stopniowo wprowadza najnowszą aktualizację oprogramowania Galaxy S10, więc minie trochę czasu, zanim będzie dostępna dla wszystkich. Jest łatwo dostępny do pobrania z naszej sekcji oprogramowania układowego dla Galaxy S10e , Galaxy S10 i Galaxy S10 + .

Dobrze jest zobaczyć, że Samsung nie kazał właścicielom Galaxy S10 czekać zbyt długo na te nowe funkcje. Czy jesteś podekscytowany, aby wypróbować je na swoim Galaxy S10? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Pobieram właśnie OTA:

b3984ee05cd601754712aee41bb36f6f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OnlyPr0

Ciekawe czy dodadzą kiedyś opcje rozmycia przy video. Chyba nie ma przeszkód w postaci hardware, bo S10 i Note 10 mają ten sam moduł aparatu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    frappie
    Ciekawe czy dodadzą kiedyś opcje rozmycia przy video. Chyba nie ma przeszkód w postaci hardware, bo S10 i Note 10 mają ten sam moduł aparatu?
    No przeciez dodali live video.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    frappie

U mnie na xeo tez nie, chcialem pobrac i wrzucic xef ale szukam odina na maca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Skonfigurowałem właśnie opcje łączenia telefonu z windowsem. Jak dla mnie wygląda to super, nie muszę wysyłać zdjęcia na chmurę z telefonu, jeśli chce je szybko przesłać na komputer.

Wystarczy włączyć opcje połączenia z belki w telefonie i już mamy wgląda do zdjęć. 

Do tego mamy dostęp do powiadomień z poziomu PC, np do Hngoutsa czy Whatsappa, na które oczywiście możemy odpowiadać. Jak dla mnie póki co REWELACJA:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OnlyPr0

Ciekawe kiedy będzie XEO.

Wysłane z mojego Galaxy S10+ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    frappie

Kwestia kilku dni. Ja mam taka motywacje, ze ocham Winde na maca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

@spec-naz1

27 minut temu, spec-naz1 napisał:

Skonfigurowałem właśnie opcje łączenia telefonu z windowsem.

Na której wersji win działa ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi