Skocz do zawartości
FISHBONE89

Etui, pokrowce

Rekomendowane odpowiedzi

kozo
    Fatalny ten gumowiec..... do takiego telefonu ... no ale z gustami się nie dyskutuje.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Moja osobista opinia : najlepiej bez gumy, bez niczego ;) ewentualnie nakładka z samsunga z alacantary, ale chyba nie będzie dla s10 lub ostateczna ewentualność ta samsungowa ze skóry.
    Wytłumaczcie mi proszę po co rozważacie kolory s10 podczas zakupu jak chcecie założyć takie "ciężkie gumy"? Pójdę dalej z pytaniem - po co kupować taki telefon? Tylko mnie nie bijcie ;)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    monroe

Z tego co widziałem na filmikach z unboxingu, etui faktycznie jest dołączane ale wydaje mi się, że tylko do wersji zza oceanu. Wersje np. z rynku niemieckiego nie posiadają etui w zestawie (S10 i S10+).

Nie liczyłbym więc na etui w zestawie w naszym kraju. Folii na ekranie też brak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4bstr4ct
    Napisano (edytowane)

@kozo  Hmm... Niech pomyśle... Ja kupiłem np. żeby cykać fajne fotki i płynnie śmigać po systemie, a nie gapić się jak szpak w... To nie są buty czy koszula.

Jak chcesz podziwiać wygląd tego smartfona to polecam kupić ramkę, powiesić na ścianie i podziwiać jak obraz Pablo Picasso ?.

Edytowane przez ImageX7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bani42
    [mention=245368]kozo[/mention]  Hmm... Niech pomyśle... Ja kupiłem np. żeby cykać fajne fotki i płynnie śmigać po systemie, a nie gapić się jak szpak w... To nie są buty czy koszula.
    Jak chcesz podziwiać jego wygląd to polecam kupić ramkę, powiesić na ścianie i podziwiać jak obraz Pablo Picasso .

To mogłeś kupić brzydkiego pixela od google. Miałbyś wszystkie te atuty A nawet więcej

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kozo
    [mention=245368]kozo[/mention]  Hmm... Niech pomyśle... Ja kupiłem np. żeby cykać fajne fotki i płynnie śmigać po systemie, a nie gapić się jak szpak w... To nie są buty czy koszula.
    Jak chcesz podziwiać jego wygląd to polecam kupić ramkę, powiesić na ścianie i podziwiać jak obraz Pablo Picasso .

Telefon jest dla mnie takim samym przedmiotem jak na przykład samochód - czy w swoim samochodzie też montujesz jakieś gumowe bumpery? A Twoje podejście do tego telefonu jest bardziej jak do człowieka a nie przedmiotu - jeszcze mu kup kocyk na zimę żeby mu zimno nie było ;)

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4bstr4ct

@kozo No jak porównujesz smartfona do samochodu to raczej nie ma sensu prowadzić dalszej dyskusji na ten temat ?.

Samochód nie wypadnie Ci przypadkiem z kieszeni czy ręki... 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mkriso
    Napisano (edytowane)

Dyskusja na temat kolor smartfona vs etui i czy zakładać, czy nie, zupełnie bez sensu :D

Niech każdy zakłada, bądź nie zakłada wg własnych preferencji.

Ja rozważam np kolor telefonu dlatego, że chcę kupić etui transparentne, więc i kolor fona, jak i typ etui ma znaczenie ;)

A zabezpieczenie samego smartfona traktuję po prostu z uwagi na przyszłą sprzedaż, lepiej sprzedać telefon z mniejszym stopniem zużycia, niż porysowany, bądź obdarty, przy okazji może akurat zabezpieczy też smartfon przed szkodami związanymi z upadkiem ;)

Edytowane przez mkriso

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kozo
    [mention=245368]kozo[/mention] No jak porównujesz smartfona do samochodu to raczej nie ma sensu prowadzić dalszej dyskusji na ten temat .
    Samochód nie wypadnie Ci przypadkiem z kieszeni czy ręki... 
    Ale przypadkiem możesz w coś uderzyć lub ktoś Ci uderzy/zarysuje więc jak najbardziej właściwy - oczywiście możesz dla mnie go owinąć całego stretchem i zrobić tylko otwory na głośnik i mikrofon - Twoja sprawa - chciałem tylko poznać te powody i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4bstr4ct

@kozo Raz już nosiłem S8+ bez etui i wiem jak to się skończyło, zresztą nawet taki bogacz jak Lewandowski nosi smartfona w etui, widocznie wy jesteście multimilionerami więc dla was rozbicie ekranu w S10 to jak pobicie zwykłej szklanki ?. Ja tam wole nosić telefon w gumie niż później płacić połowę wartości smartfona za naprawę, takich jak ja są miliony na świecie więc nie wiem skąd te zdziwienie, że ktoś kupi sobie etui. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kozo
    [mention=245368]kozo[/mention] Raz już nosiłem S8+ bez etui i wiem jak to się skończyło, zresztą nawet taki bogacz jak Lewandowski nosi smartfona w etui, widocznie wy jesteście multimilionerami więc dla was rozbicie ekranu w S10 to jak pobicie zwykłej szklanki . Ja tam wole nosić telefon w gumie niż później płacić połowę wartości smartfona za naprawę, takich jak ja są miliony na świecie więc nie wiem skąd te zdziwienie, że ktoś kupi sobie etui. 
    Lewy to nawet okleja samochody folią

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi