Skocz do zawartości
folusek

Samsung Members - galaxy buds, care+, odkup.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Właśnie odebrałem swojego Galaxy S10+. Zakupikem go na Allegro w XKom dnia 14.09, czyli myślałem, że załapie się jeszcze na promocję 400 zł zwrotu. Ale niestety odebrałem go dopiero wczoraj, czyli 16.09 i taka też data widnieje na fakturze. I teraz teoretycznie powinienem się zatem łapać do promocji z Watch Active.  Problem w tym, że w Samsung Members nie ma żadnego z tych kuponów. Co robić i do której promocji się załapie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli poprawnie aktywowałeś telefon, to poczekaj kilka godzin i sprawdź znowu, czy wskoczyły jakieś banery promocyjne.
    Warto też przeczytać regulamin promocji, na stronie Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam. Orientuje się ktoś czy dane kupującego telefon muszą się zgadzać z danymi przy rejestracji promocji? Faktura na telefon jest na siostrę, a ja nie przemyślałem tego i po pojawieniu się baneru z promocja na darmowego smartwatcha zarejestrowałem się kontem Samsung ze swoimi danymi. Przy formularzu nie było opcji na załączenie faktury. I teraz nie wiem czy to ma jakieś znaczenie i jest to jakoś weryfikowane lub czy da się to jakoś poprawić.

Edytowane przez NightRider

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    11 godzin temu, patrick1989 napisał:

Jeśli poprawnie aktywowałeś telefon, to poczekaj kilka godzin i sprawdź znowu, czy wskoczyły jakieś banery promocyjne.
    Warto też przeczytać regulamin promocji, na stronie Samsunga.

Tak też zrobiłem i pojawił się banner na Watch Active. Fajnie :D teraz nic tylko czekać. Myślicie, że faktycznie go dostanę czy pula wynosi 5 zegarków? XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    22 minuty temu, Gamebook napisał:

Tak też zrobiłem i pojawił się banner na Watch Active. Fajnie :D teraz nic tylko czekać. Myślicie, że faktycznie go dostanę czy pula wynosi 5 zegarków? XD

To dopiero pierwsze godziny promocji - dostaniesz zegarek jezeli wszystko zrobione zgodnie z regulaminem. Być moze z czasem pula się wyczerpie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Godzinę temu, Gamebook napisał:

Pula to 3000 zegarków. 

Warto czasem przeczytać regulamin. Polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tak też zrobiłem i pojawił się banner na Watch Active. Fajnie teraz nic tylko czekać. Myślicie, że faktycznie go dostanę czy pula wynosi 5 zegarków? XD
    Mam informacje ze już nie dostaniesz, za późno.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 18.09.2019 o 04:57, pihex88 napisał:

Serio juz wszytkie wyszły? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 18.09.2019 o 04:57, pihex88 napisał:

Otóż dostałem dzisiaj pięknego maila, że moje zgłoszenie zostało pozytywnie rozpatrzone i otrzymam Galaxy Watch Active ❤ teraz tylko czekać na kuriera :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    B4Q

I mi udało się załapać na tę promocję. Dzisiaj dostałem maila z potwierdzeniem. Pozostało czekać na zegarek. Najfajniejsze w tej promocji jest to, że przed wyjściem po telefon o niej nie wiedziałem. Chętnie przyjmę smartwatcha za darmo. Tym bardziej, że będzie to pierwszy smartwatch. Trzeba będzie poznać z czym to się je.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi