Skocz do zawartości
folusek

Samsung Members - galaxy buds, care+, odkup.

Rekomendowane odpowiedzi

massiwo

@nesiasps cudownie, to ja nawet nie dotarlem do formularza, a sprawa juz ma... prawie 2tyg xD 

oni tez sa dobrzy, kaza mi uzupelnic dokumentacje o zrzuty z telefonu, na co mam 3dni, ale im czasu nikt nie liczy :D na kolejna odp, znow 5 dni roboczych poczekam

dodana zawartość

@gvesiosz @nesiasps odpisali mi przed chwila w stylu, czekajcie, a bedzie Wam dane, zagladajcie do membersa... dzialamy - Wasz samsung

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi odpisali"

dziękujemy za przesłanie zgłoszenia dotyczącego promocji Samsung Galaxy S10 i S10+ z Galaxy Watch Active”.

Informujemy, że Państwa zgłoszenie spełnia wszystkie wymagane regulaminem warunki i otrzymują Państwo nagrodę:

Smartwatch Samsung Galaxy Watch Active w kolorze srebrnym

Nagroda zostanie wysłana za pośrednictwem firmy kurierskiej na adres wskazany w formularzu zgłoszeniowym nie później niż w terminie 15 dni roboczych od otrzymania tej wiadomości.

Z poważaniem,
    Zespół obsługujący promocję SAMSUNG

tak że tego.... fajnie;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    5 minut temu, nesiasps napisał:

Mi odpisali"

dziękujemy za przesłanie zgłoszenia dotyczącego promocji Samsung Galaxy S10 i S10+ z Galaxy Watch Active”.

Informujemy, że Państwa zgłoszenie spełnia wszystkie wymagane regulaminem warunki i otrzymują Państwo nagrodę:

Smartwatch Samsung Galaxy Watch Active w kolorze srebrnym

Nagroda zostanie wysłana za pośrednictwem firmy kurierskiej na adres wskazany w formularzu zgłoszeniowym nie później niż w terminie 15 dni roboczych od otrzymania tej wiadomości.

Z poważaniem,
    Zespół obsługujący promocję SAMSUNG

tak że tego.... fajnie;)

A kiedy zgłoszone?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

6tego wysłałem - do wczoraj nic - wczoraj poprosiłem o jakieś  info w sprawie na [email protected], dostałem odpowiedź zwrotną z prośbą o screena z members plus imei plus scan faktury i dzisiaj ta odpowiedź , to by było na tyle;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak też dostałem odpisuja chyba gotowcem ze mogę przegladać apke members ale oni tez dadzą znać kiedy baner się pojawi. Śmieszni są bo zgodnie z regulaminem czas kiedy baner sie pojawil minal juz wiele dni temu.

Zwyczajnie tragiczna organizacja i chyba tez gra na czas. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NCR

Odebrałem bez problemu 400zł w bankomacie, także fon kosztował mnie 3099zł :)

Edytowane przez NCR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    6 godzin temu, NCR napisał:

Odebrałem bez problemu 400zł w bankomacie, także fon kosztował mnie 3099zł :)

Z ciekawości  zapytam - jaką miałeś datę zakupu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się totalnie przyfarciło i zwróciło prawie pół telefonu - załapałem się jednocześnie do Galaxy Active (950 zł) i 400 zł z bankomatu. Do tego przez to, że kupiłem telefon w x kom za 3900 zł dostałem rabat na 400 zł na zakupy w x kom - kupiłem sobie za to Galaxy Buds i ładowarkę bezprzewodową Samsung Duo Pad 2019 ❤️ (łącznie ok 800 zł - czyli z rabatem 400 i 400 zł od Samsunga - praktycznie za free). :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

949 zł za zegarek, to według Samsunga ;) realnie między 500, a 600 zł, jeśli chcielibyśmy sprzedać i wymienić na inny.

No i nie chwaliłbym się podwójny bonusem, a nóż zajrzy tu pracownik Samsunga i będzie lipa :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    B4Q

@patrick1989 I co, przyjadą mu zabrać 400zł albo zegarek? ? Ja mojego smartwatcha sprzedałem za 550zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi