Skocz do zawartości
Adamo1990

Metody odblokowywania ekranu - skuteczność i problemy z działaniem

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie możecie opisywać jak sprawuje wam się czytnik linii papilarnych i odblokowanie twarzą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzonzi

W telefonie za 5k taki bubel ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Godzinę temu, Dzonzi napisał:

W telefonie za 5k taki bubel ?

ktos na yt dodał dobry komentarz "rozpoznawanie twarzy nie jest bezpieczne nawet przy wyborze tego zabezpieczenia jest napisane dokładnie: Funkcja rozpoznawania twarzy uważana jest za mniej bezpieczną od innych typów blokad, ponieważ istnieje możliwość, ze ktoś o podobnym do twojego wyglądzie lub posługujący się twoim zdjęciem będzie w stanie odblokować twój telefon."

w sumie wcale mnie to nie dziwi jesli samsung idzie w czytnik lini papilarnych to po co promować coś czego nie rozwija jakoś specjalnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem że miałem wyłączona czułość dotyku a wy jak macie ? Włączoną czy wyłączona? Czy włączonąa daje większe szanse przy odblokowania odciskiem palca?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartos38

Czytnik linii papilarnych jak najbardziej należy do najlepszych mam porównanie do huawei mate 20 pro i oppo rx17 i zdecydowanie je przewyższa pod względem prędkości działania nie wspominając że działa on z mokrymi palcami niestety mate i oppo sobie z tym nie radzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety ale czytnik to lipa w tym modelu. Nie dość, ze go widać w słońcu to na 10 prób dwie, trzy kończą sie odblokowaniem, reszta nierozpoznaniem palca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wincenty

Oglądam i nie wierzę. Ale bubel (Biometria - Twarz) ?

To w moim S9+ przy zamkniętych oczach choćbyś nie wiem jak chciał to i tak go nie odblokujesz (testowałem kilkanaścierazy). Niestety pierwsza metoda ze zdjęciem i oczy otwarte to tu też polegnie (testowałem) dlatego że Samsung ma metodę skanowania w 2D i należy o tym pamiętać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    19 godzin temu, bartos38 napisał:

Czytnik linii papilarnych jak najbardziej należy do najlepszych mam porównanie do huawei mate 20 pro i oppo rx17 i zdecydowanie je przewyższa pod względem prędkości działania

8 minut temu, Pawlok23 napisał:

Niestety ale czytnik to lipa w tym modelu.

Osobiście również jestem zadowolony z działania czytnika linii papilarnych. Zastanawiające jest czy tak duża rozbieżność w ocenie czytnika spowodowana jest faktycznie różnicą między telefonami i u jednych technicznie działa lepiej a u innych gorzej czy po prostu część z nas ma problem z odpowiednim użytkowaniem tej funkcji ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartos38

Jak pisałem wcześniej u mnie działa prawidłowo i szybko na 10 to 9 poprawnych trzeba też wziąć pod uwagę że trzeba trochę dłużej przytrzymać palec może kolega wyżej coś źle sobie ze skanował na początku albo sztucznie podgrzewa temat ? żeby było o czym pisać poczekajmy na opinie innych użytkowników

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi