Skocz do zawartości
Adamo1990

Metody odblokowywania ekranu - skuteczność i problemy z działaniem

Rekomendowane odpowiedzi

reverpl

A no wiadomo, to zwykly skaner taki jak w s9, tylko z przodu. ;) W s10 czyta mi w sumie czy przy mokrych, czy przy suchych, ale czytnik jest wolniejszy. No i nadal nie mam szkla ochornnego..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem z czułością dotyku przy osłonach ( szkło, folie itp )  rozwiązany.

U mnie sparwdzony w 100%.

Usuń wszystkie odciski palców. Zmień czułość dotyku na standardowy ( paseczek w lewo).

Zeskanuj odciski, trochę długo trwa na zwykłej czułości. Po zeskanowianiu odcisków, zwiększ czułość dotyku.

Rozwiązanie podane przez producenta szkła Dome Glass w ustaleniach z Samsungiem.

Sprawdziłam , działa.

• Piwko! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    monroe

Pojawiła się aktualizacja "poprawka zabezpieczeń biometrii" ale przyszła przez Galaxy Store a nie jako aktualizacja oprogramowania.

Aczkolwiek u mnie po ostatniej aktualizacji oprogramowania i wgraniu od nowa odcisków palców (i to po jednym wzorze na palec) czytnik wreszcie działa wyśmienicie (tak mniej więcej 9/10).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Josephe

@Chantti Czy z mokrymi palcami działa z dome Glass?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    monroe

Z mokrymi palcami to nie działa nawet bez dome glass ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    10 godzin temu, Josephe napisał:

@Chantti Czy z mokrymi palcami działa z dome Glass?

hmm ze zwilżonymi tak z mokrymi nie sprawdzałam, działa z z tłustymi od oliwki ( mam szkło DOME GLASS)  obecnie po zmianach o których pisałam powyżej oraz poprawce można powiedzieć że działa duzo lepiej 7-8/10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Josephe
    Napisano (edytowane)

@monroe @Chantti Mam jeszcze oryginalną folię i z mokrymi u mnie nie działa, jedynie delikatnie wilgotnymi. Próbowałem jak kilku youtuberów zamaczać palec w wodzie ale nie działa i nie wiem czy folia jest tego przyczyną.  Dome glass leży 2 tygodnie i dalej zastanawiam się czy go zakładać ale po tej aktualizacji chyba to zrobię.

2 dni temu dostałem aktualizacje i dodałem od nowa palce i powiem wam, że działa dużo lepiej. Ze suchymi palcami to 1/5 a teraz to praktycznie 5/5( nawet próbowałem teraz po myciu z totalnie suchymi i działa) . Zauważyłem też jakby nieznacznie szybciej odblokowywał. Przyszła też niedawno aktualizacja z Galaxy Store, 6mb - poprawka zabezpieczeń skanera. Nie wiem czy to też sie przyczyniło do lepszego działania.

Dodałem 2x prawy kciuk , lewy i wskazujący. Drugi raz z prawym zrobiłem to tak jak radzą w tym filmiku, czyli niechlujnie, polecam.

Edytowane przez Josephe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

/ciach

Otrzymałem ta aktualizację kilka dni temu i po tej aktualizacji pierwszy raz rzeczywiście zauwaxylem ze cokolwiek poprawili. Nie jest to jeszcze poziom znany z iphone gdzie tam czytnik zawsze działa okey I pewnie będą jeszcze to poprawiać, ale jest już trochę lepiej - czytnik stał się używalny bym powiedział.

Edytowane przez Pawlo421
    Usunąłem link do konkurencynej strony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a u mnie za cholerę nie działa poprawnie,pomimo że zrobiłem to jak niektórzy radzą..Także miałem aktualizacje z galaxy store.

Mam już dość tego skanera,to samo tyczy się ciągłego włączania ekranu w kieszeni kiedy mam włączoną funkcję wybudzenia ekranu w always on display.

Dużo tych niedociągnięć jak na tak drogi smartfon

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Josephe

Zbyt wcześnie pochwaliłem działanie czytnika ze suchymi palcami. Nie wiem ,raz działa ok a raz średnio. Leżał dłuzsza chwilę nieuzywany i przy próbie odblokowania złapał jakąs dziwną zadyszkę bo odblokował 1/5. Palce miałem bardzo suche, zaś po kilku chwilach odblokowywał już 4/5 a palce dalej były tak samo suche. Dziwnie czasami działa z suchymi palcami.. Trzeba wtedy też dobrze trafić i w zależności od stopnia suchości dłużej przytrzymać. Po nakremowaniu odblokował  10/10, nawet przy bardzo delikatnym dotknięciu i pod każdym kątem. Niewątpliwie suche ręce to problem z tym czytnikiem, ale po aktualizacji nawet z bardzo suchymi potrafi odblokować a wcześniej było bardzo ciężko. Mam też folię fabryczną, trochę juz porysowaną bez niej pewnie byłoby lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi