Skocz do zawartości
Adamo1990

Metody odblokowywania ekranu - skuteczność i problemy z działaniem

Rekomendowane odpowiedzi

monroe

Nie wiem czemu tak u Was jest... Ja na początku bardzo narzekałem na ten czytnik, działał strasznie. Bardzo często 0/5 i musiałem wpisywać kod. Od 2 tygodni kiedy przyszła aktualizacja i dodałem od nowa palce (po jednym!) działa dużo lepiej niż tradycyjny czytnik w moim poprzednim S8. Średnio naprawdę 9/10. Mam folię Spigena (słaba jest) bo fabryczna mi się zniszczyła (szkoda, była świetna).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Tez macie taki problem w s10 ze przy duzym swietle widac czytnik lin papilarnych???? ;/ ;/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 14.04.2019 o 16:28, Malybuszek napisał:

Witam. Tez macie taki problem w s10 ze przy duzym swietle widac czytnik lin papilarnych???? ;/ ;/ 

Tak,w idać płytkę.To dość irytujące kiedy przegląda się jakieś jasne strony.

Ciekawi mnie to czy w innych smartfonach też występuje ten problem,czy po prostu tak musi być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Josephe

I znowu muszę zaktualizować opinię co do czytnika. Przed aktualizacją skaner nie działał z palcem po zanurzeniu w wodzie, a w tym momencie próbowałem i działa za każdym razem. Jest postęp i to duży, nie mówiąc o szybkości działania i skuteczności.

Co do widocznej płytki to rzeczywiscie zauważyłem ją pierwszy raz ale dopiero po waszych komentarzach . W moim przypadku tylko pod słonce i dobrze się wpatrując, w normalnych warunkach niezauważalne nawet na białym tle więc nie ma się czym przejmować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wlasnie ze jest czym sie przejmowac bo w smartfonie za 4000tys zl to powinno byc wszystko dopracowane. A jak nie to uzytkownicy s10 powinni otrzymac propozycje od producenta ze by wyslali swoj smartfon do serwisu w celu naprawienia wady... w s10+ ten problem nie wystepuje!

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    3 godziny temu, Malybuszek napisał:

Wlasnie ze jest czym sie przejmowac bo w smartfonie za 4000tys zl to powinno byc wszystko dopracowane. A jak nie to uzytkownicy s10 powinni otrzymac propozycje od producenta ze by wyslali swoj smartfon do serwisu w celu naprawienia wady... w s10+ ten problem nie wystepuje!

No właśnie czy ktoś może kontaktował się z samsungiem w sprawie tego widocznego skanera?

Może to właśnie wada.

Napisałem w tej sprawie do samsunga.

Edytowane przez Krzysztoflodz
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 godziny temu, Krzysztoflodz napisał:

No właśnie czy ktoś może kontaktował się z samsungiem w sprawie tego widocznego skanera?

Może to właśnie wada.

Napisałem w tej sprawie do samsunga.

Daj znać jak otrzymasz odpowiedź ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Brs263

Dzisiaj zauważyłem u siebie ze widać czytnik w słońcu, nie przeszkadza do momentu jak sobie człowiek przypomni za ile PLN jest ten sprzęt. Jak by ktoś miał wiedze na temat tego czy to wada to chętnie się dowiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

801672678 tutaj macie panowie nr do samsunga dzwoncie i dajcie znac co wam powiedzieli... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już otrzymałem odpowiedź od Samsunga.

Widoczna płytka skanera linii papilarnych nie jest wadą produkcyjna,jest to cechą produktu.

Tak mi odpisano

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi