Skocz do zawartości
Adamo1990

Metody odblokowywania ekranu - skuteczność i problemy z działaniem

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.04.2019 o 14:49, Krzysztoflodz napisał:

Ja już otrzymałem odpowiedź od Samsunga.

Widoczna płytka skanera linii papilarnych nie jest wadą produkcyjna,jest to cechą produktu.

Tak mi odpisano

To zapewne w galaxy fold psujace sie wyswietlacze tez sa cecha... 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    monroe

Wiele rozumiem ale tego nie za bardzo... Robić problem z rzeczy niewidocznej CAŁKOWICIE przez 99,9% czasu korzystania z telefonu? Ja odkąd mam S10 czyli od 8 marca ani razu nie widziałem czytnika - w dzień w słońcu, w dzień pochmurny, w nocy ani w toalecie. Może lepiej obejrzeć jakiś fajny serial w TV, pojeździć na rowerze albo pograć w bierki? ;)

Nie uważam, że ten telefon to cud techniki i nawet dostrzegam w nim kilka wad (bateria!! słaby tryb nocny!!) ale bez przesady Panowie :)

• Piwko! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 25.04.2019 o 08:14, Malybuszek napisał:

To zapewne w galaxy fold psujace sie wyswietlacze tez sa cecha

Weź pod uwagę,że były to urządzenia dla testerów a nie z masowej produkcji-chyba jest różnica...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzonzi

Skaner w s10 jest taki że nie da się go używać, więc w ogóle nie blokuje sobie telefonu, bo to najwygodniejsza opcja. Już jestem w stanie zrezygnować z płatności telefonem. 

dodana zawartość

Co myślicie o odblokowywaniu za pomocą twarzy? Jest dobre? Wiem, że można oszukać zdjęciem czy filmem, ale jeżeli nie mam bliźniaka to nikt nie będzie mógł odblokować swoją twarzą? W sensie czy dokładność odczytu jest wystarczająco dobra do codziennego użytku? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 27.04.2019 o 08:15, cichykoksik2207 napisał:

Weź pod uwagę,że były to urządzenia dla testerów a nie z masowej produkcji-chyba jest 

Jakich testerow? Po dwoch tygodniach mialy trafic do sprzedazy i co samsung sie wycofal bo cechą ich smartfonow byl wyswietlacz... kolejna cecha samo zaplon bateri w s10 5g... mamy 2019r a oni takie buble robia hehe wiadomo ze chodzi o €$£... 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

'Co myślicie o odblokowywaniu za pomocą twarzy? Jest dobre? Wiem, że można oszukać zdjęciem czy filmem, ale jeżeli nie mam bliźniaka to nikt nie będzie mógł odblokować swoją twarzą?' wystarczy że ktoś ma twoje zdjęcie i odblokuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi