Skocz do zawartości
Wosiu96

[Samsung Galaxy S10e] Czy posiada funkcje podświetlenie krawędziowe?

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, S5Fan napisał:

mam nadzieję że będzie jakaś aktualizacja i zacznie działać :)

Nadzieja umiera ostatnia.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

@rolo1980 Oj nie bądź takim pesymistą :)  To świeży telefon i mam nadzieję że ogarną to poprawkami choć oczywiście nie powinno tak być

• haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 minuty temu, S5Fan napisał:

Oj nie bądź takim pesymistą :)  To świeży telefon i mam nadzieję że ogarną to poprawkami choć oczywiście nie powinno tak być 

To już tak w ramach OffTopicu - Wiesz czym się rożni pesymista od optymisty ? - Pesymista to dobrze poinformowany optymista! :D

A tak już na poważnie, swoje rozważania opieram bardziej na wcześniejszych obserwacjach / doświadczeniach chocby na podstawie sgs7, o którym wcześniej pisałem (Głuchość producentów na opinie/sugestie użytkowników jest dość powszechna. Producent wie lepiej co jest dla Ciebie dobre!!! It's not a bug, it's a feature!!! itd... :D ), więc tu bardziej bym się zaszeregował jako pragmatyk. Niemniej jednak, jak już wspomniałem wcześniej - nadzieja umiera ostatnia ;)

• haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem sobie program AodNotify. Ma on ciekawą funkcję. W momencie nadejścia jakiegoś powiadomienia włącza AOD. Czas tego podświetlenia można dowolnie ustawiać. Tego mi brakowało. Niestety brak diody powiadomień wymusza alternatywne rozwiązania. Nie używam AOD włączonego cały czas tylko podświetla mi się na 10 sek po dotknięciu w ekran.
    Dodatkowo można sobie włączyć podświetlenie krawędziowe. Brak podświetlenia samej kamerki.
    Niestety Samsungowe podświetlenie krawędziowe nie chce mi działać z Nova. Część opcji można sobie dopiero włączyć po wykupieniu wersji pro chyba za 8 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan
    10 godzin temu, Pejotwroc napisał:

Niestety Samsungowe podświetlenie krawędziowe nie chce mi działać z Nova. 

Mi nie działa nawet na fabrycznym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kansas

U mnie działa ale tylko przez kilka sekund po powiadomieniu. Później gaśnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi