Skocz do zawartości
Marucins

Automatyzacja zadań Bixby Routines a drenowanie bateri w S10+

Rekomendowane odpowiedzi

Budus

mi nie wykrywa automatycznie, że idę spać :) chyba, że się nauczy.
    za to rozpoznaje, że wstaje :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Budus

Jesteś już prawie w pełni inwigilowany :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Wygląda na to, że sama apka potrzebuje połączenia sieciowego, aby ustalić lokalizacje, co jest trochę dziwne. Przy włączonym WiFi i danych komórkowych nie jest wstanie u mnie ustalić lokalizacji. Chyba że coś przeoczyłem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam pytanie o Bixby Routines. Jak to cholerstwo działa? Mam ustawioną rutynę, że jak wracam do domu to telefon ma wyłączyć dane komórkowe a włączyć wifi. Mam ustawiony taki promień w lokalizacji żeby łapał jeszcze na dworze. Tymczasem rutyna nie działa bo jak wchodzę do domu (i ogólnie w nim przebywam) to telefon za nic w świecie sam nie chce wyłączyć danych komórkowych i włączyć wifi. Co ciekawe jak wychodzę z domu to wyłącza mi dane komórkowe...
    I pytanie do tych osób którym to działa. Czy jeśli mam ustawione że w danej lokalizacji ma wyłączać dane komórkowe i walcząc wifi, to czy po jej opuszczeniu z automatu włączy dane komórkowe a wyłączy wifi?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

@jender17 Miałem podobnie, jednak teraz jest już wszytko ok. Tzn mam ustawione 2 lokacje w pracy i w domu, gdzie w pracy włącza mi transmisje danych, wyłączą wifi a w domu odwrotnie. Z początku mi to nie działało, teraz jest ok, nie wiem gdzie był problem.

Pytanie do osób które już trochę się bawiły tą funkcją, a konkretnie czy zauważyliście zwiększone zużycie energii? Mamy kilka opcji do wyboru w polu "Jeśli", czyli całego inicjatora zdarzenia, więc jeśli coś będzie miało wpływ na baterie, to właśnie wybór którejś opcji z tej listy.

Telefon co jakieś czas, lub ciągle musi monitorować naszą lokalizacje, jeśli wybierzemy konkretne miejsce. U siebie przy ustalonych 2 lokalizacjach, "chyba" jest wszystko ok. Piszę "chyba" bo ostatnio coś zaczęło drenować mi przez noc baterie i jestem w trakcie ustalania;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku
    23 godziny temu, spec-naz1 napisał:

Telefon co jakieś czas, lub ciągle musi monitorować naszą lokalizacje, jeśli wybierzemy konkretne miejsce. U siebie przy ustalonych 2 lokalizacjach, "chyba" jest wszystko ok. Piszę "chyba" bo ostatnio coś zaczęło drenować mi przez noc baterie i jestem w trakcie ustalania;)

Nie bawiłem się tą opcją, dlatego zapytam: nie ma tam opcji, żeby zamiast ustalania pozycji po lokalizacji, była opcja ustalania po określonej sieci WIFI? to znaczy, jeśli połączy z siecią Dom, to coś tam. Wtedy nie musiałby sprawdzać lokalizacji ciągle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi