Skocz do zawartości
Mati8686x

[Samsung Galaxy S10e] Pierwsze wrażenia i opinie posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie otwierany a folii na pudełku brak..

Ciekawe ile jest tych oryginalnych plomb..

U mnie są 4 a telefon z salonu..

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan
    W dniu 16.05.2019 o 15:33, Nitomen napisał:

A co powiecie o tym
    https://www.olx.pl/oferta/samsung-galaxy-s10e-6-128gb-g970f-bialy-nowy-CID99-IDzESht.html

Gosc mi odpisał ze to z Plusa sa i pełna faktura VAT. Jak sprawdzić czy samsung uzna gwarancję.?

Tu masz link do tego samego na allegro :

https://allegro.pl/oferta/samsung-galaxy-s10e-6-128gb-g970f-white-nowy-8107336516

Mimo że pisze że XEO to jest z Plusa a oryginału faktury raczej nie dostaniesz tylko kopie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak , prosiłem o numer imei to twierdzi ze z gwarancja nie będzie problemu, ale numeru nie podał. Generalnie to samo co w sklepach internetowych, gdzie telefon tańszy o 1000 zl niz na miejscu w sklepie typu media expert. Gwarancja tylko na papierku , a serwis samsunga dość pokrętnie odpowiada , ze musi zobaczy te papiery aby odpowiedzieć czy uznaja gwarancję.

Tak mi odpisało aso samsunga

" Dowód zakupu tylko i wyłącznie z prawidłowo naliczonym podatkiem VAT, marża bezwzględnie odpada.

Karta gwarancyjna nie wymagana.

Telefony z polskiej dystrybucji.

w momencie przyjęcia w systemie pojawia się informacja czy dowód zakupu jest potrzebny, dlatego lepiej zawsze go mieć.

Telefony z rynku Unii Europejskiej:

Dowód zakupu bezwzględnie potrzebny.

Telefony z poza Unii.

nie możemy naprawić telefonu, nawet odpłatnie, który pochodzi z poza rynku Unii Europejskiej,

ponieważ, w tych telefonach najczęściej występują inne podzespoły.

Jeżeli nie jest pewne skąd pochodzi telefon to wystarczy wysłać do nas nr imei a my to zweryfikujemy."

Jak napisałem co jesli mam telefon kupiony w niemcowni , to odpisali:

"Ciężko mi powiedzieć jeżeli jej nie widzę a jak nie jesteśmy pewni to przesyłamy skan do centrali i tam decydują ale procedury generalnie się zaostrzają."

W taki razie jeśli telefon z Polski i mam fakturę vat 23% . to teoretycznie powinni uznać gwarancję ?

np ta mam pelny vat 23%

https://www.emag.pl/smartfon-samsung-galaxy-s10e-6-128gb-sm-g970-prism-black-fvat23-sm-g970fzkdxeo/pd/DL1SPZBBM/?utm_campaign=share+product&utm_medium=android&utm_source=mobile+app

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

Jeśli chcesz mieć pewność i jak widzę martwią Cie wszechobecne krętactwa gości z ogłoszeń i aukcji to dlaczego nie podejdziesz do najbliższego autoryzowanego sklepu i nie kupisz normalnie telefonu. Spokój gwarantowany...

Przeważająca większość tych "ofert" to telefony niespłacone od operatorów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo to dobre 1000 zl różnicy. ..wiadomo ze sklepy na miejscu mają drożej niż w necie , ale czy faktycznie taka przebitke mają ? Czy te ogłoszenia "śmierdzą" i mozna zostać z ręką w nocniku.

Generalnie jak kupuje coś do auta to z netu , znajomy ojca prowadzi sklep i warsztat. Kiedyś zamówił mi zła cześć nie do tego rocznika , jako że auto stalo na kanale to załatwił abym sam odebrał cześć na jego fimowe konto od jego dystrybutora ( inter cars ) bo to była sobota i do poniedziałku nie przywioza , okazalo się ze miał 2 krotna przebitke w swoim sklepie. ...to samo miałem z innymi częściami w innym sklepie, przebitka prawie 100%. Tylko to były drobne kwoty. , a nie 2- 3 tyś zl...

Wysłane z mojego SM-G870F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan
    Napisano (edytowane)

Oczywiście że teraz jest drożej. Możesz poczekać lub skorzystać z promocji . W tamtym tygodniu 400 zł w usługach i akcesoriach teraz ładowarka gratis.

Za jakiś czas ceny też trochę spadną.

Ja też przez chwilę zerkałem na OLX przed zakupem ale szybko mi przeszło jak się zorientowałem jak to się odbywa....

Wolę na spokojnie kupić w sklepie (ja w zasadzie wszystkie telefony kupuje w BS) i się niczym nie przejmować.

Naprawdę bym chyba nie przeżył jakby mi operator zablokował telefon z powodu niespłacenia rat przez tych "Januszy"

Edytowane przez S5Fan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co to BS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaN995
    A co to BS  

Samsung Brand Store.

Ja osobiście polecam poszukać sztuk z outletu, z normalnych sklepów. Tak kupiłem swoją sztukę, sporo taniej niż cena regularna, za 2499 zł. Jedynie to plomby były zdjęte i pochodziła z regulaminowego zwrotu i tyle, żadnych oznak użycia. W X-Kom, z ich outletu z Allegro z odbiorem osobistym w ich sklepie.

SGS10e

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

To też jest jakieś wyjście. Albo od kogoś kto kupił w sklepie jest właścicielem i mu nie spasował

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z miejscowych sklepow najtaniej ma empik, oni też pośrednicza np z bestcena wtedy jest jeszcze taniej , ale sprzedają tez jako empik i jest te 70% ceny w media expert. Tu można odebrać na miejscu w sklepie i zobaczyć prawidłowy rachunek .

https://www.empik.com/smartfon-samsung-galaxy-s10e-128-gb-dual-sim-samsung,p1224409273,elektronika-p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi