Skocz do zawartości
Mati8686x

[Samsung Galaxy S10e] Pierwsze wrażenia i opinie posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

DaN995

U mnie nie ma żadnego z wymienionych przez Ciebie problemów, a też mam kartę z Orange.

SGS10e

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem w tym tygodniu Samsunga Galaxy S10e i powiem szczerze że jestem zawiedziony usuwaniem podstawowych funkcji... Brakuje takich rzeczy jak ustawienie rozdzielczości robionych zdjęć co jest dla mnie nie do przyjęcia. Najbardziej brakuje mi soundalive z s8 czy s6. Dlaczego, kto na to wpadł żeby usunąć jakąkolwiek możliwość wzmocnienia basów. Już nie wspomnę o świetnej funkcji "wzmacniacz lampowy pro" która też usunęli...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hazi25
    17 godzin temu, feria112 napisał:

Kupiłem w tym tygodniu Samsunga Galaxy S10e i powiem szczerze że jestem zawiedziony usuwaniem podstawowych funkcji... Brakuje takich rzeczy jak ustawienie rozdzielczości robionych zdjęć co jest dla mnie nie do przyjęcia. Najbardziej brakuje mi soundalive z s8 czy s6. Dlaczego, kto na to wpadł żeby usunąć jakąkolwiek możliwość wzmocnienia basów. Już nie wspomnę o świetnej funkcji "wzmacniacz lampowy pro" która też usunęli...

https://www.youtube.com/watch?v=PvgcBY6GEiA  Change Camera Picture Resolution Galaxy S10,S10+,S10e

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan
    19 godzin temu, feria112 napisał:

kto na to wpadł żeby usunąć jakąkolwiek możliwość wzmocnienia basów. 

a korektor Ci nie wystarczy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arkadiush
    W dniu 24.11.2019 o 20:20, Michal_Kepa_SGS2+ napisał:

Robię w zasadzie regularnie co 2 miesiące przy okazji aktualizacji.. nic nie pomaga..

to na Twoim miejscu do serwisu oddałbym :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślałem o tym, ale doświadczenie mi podpowiada, że u nich w bazie będzie wszystko okej.. bo przecież nikt nie weźmie tego telefonu w trasę a w takiej sytuacji najczęściej mi zrywa albo przerywa połączenie..

w zasadzie dokładnie to samo miałem S7 i jedyne co zyskałem oddając telefon do serwisu to porysowane plecy..

Dodatkowo u mnie w mieście nie ma autoryzowanego serwisu..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3 godziny temu, hazi25 napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=PvgcBY6GEiA  Change Camera Picture Resolution Galaxy S10,S10+,S10e

Zmienić proporcje to wiem że się da, ale ręcznie mniejsza rozdzielczość już nie ustawisz.

Godzinę temu, S5Fan napisał:

a korektor Ci nie wystarczy ?

Przepisalem sobie korektor z s8 i basów właściwie to nie ma. Jedynie co miałem ustawione na s8 to pokrętło od basów na maxa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy po aktualizacji oprogramowania nie macie problemu z internetem..
    Na telefonie mam zainstalowane te same aplikacje co wcześniej a od kilku dni telefon faktycznie non stop mieli internet.. do tego stopnia że bardzo często ciężko korzystać z aplikacji używających internet.. np. wybierania głosowego, przeglądarki czy też YouTube..
    Telefon zaktualizowany i po aktualizacji Przywrócone ustawienia fabryczne a później dane z backupu..c160614b1e773fa98124787839ee1707.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

@Michal_Kepa_SGS2+  Sprawdź czy przed przywróceniem z backupu też ten problem występuje. Jeśli tak to coś z telefonem lub Samsung... Jeśli dopiero po przywróceniu z backupu to  jakieś Twoje ustawienia lub aplikacje które doinstalowałeś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie racja, że też o tym nie pomyślałem
    Dzieki za podpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi