Skocz do zawartości
PhilaFP

Telefon sam się wyłącza

Rekomendowane odpowiedzi

cody

Witam, odświeżę trochę wątek. Miałem do niedawna CM9 w swoim HTC i z reguły w nocy przy ładowaniu sam mi się wyłączał. 3 dni temu zainstalowałem SuperXE-Intact-AOSP, Bateria prawie 2 dni wytrzymała, w nocy do ładowania i rano bum. Telefon wyłączony. powoli mnie krew zalewa, dobrze, że stara Nokia 6310i robi mi za budzik bo by mnie z pracy już wywalili. Myślicie, że może to być od SD lub SIM? Bo tego naprawdę nawet nie brałem pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój się wyłączał na standardowym romie. Bez różnicy na to czy była włożona karta pamięci czy nie, zmieniałem też karty sim jedną mam kupioną w zeszłym roku (play) a drugą paroletnią (plus). Na obydwóch telefon się sam wyłączał. Poszedł na gwarancję i teraz czekam. Co ciekawe rozmawiałem z sprzedawcą i powiedział, że sprzedali trochę senastion i że z żadnym nie było żadnego problemu i że żaden nie trafił na gwarancję. Czekam teraz za telefonem i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie robiło się to przez aplikacje ze sklepu, czyszczenie karty pamięci przeważnie pomagało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ryyyAv
    Napisano (edytowane)

Też odświeżę temat.

Niestety mam to samo. To mój 3 telefon na androdzie i 1 raz mam problemy. Telefon nowy z Play, ponad rok wszystko ok ale od 2miesięcy sam się wyłącza.. Nie mam pojęcia co to. Zmieniałem romy i to samo. Z tego co czytam dzisiaj na forach to różnie sobie ludzie z tym radzą:

- hard reset (może też spróbuję choć wątpie żeby pomogło skoro przecież kilka razy zmieniałem na różne romy..)

- problem z JAKĄŚ aplikacją (trochę ich mam i ciekawe jak dojść do tego z którą być może jest problem.

- łączenie baterii/luzy. ktoś napisał że podłożył kawałek papieru pod baterię i to mu pomogło. (sprawdzę to też)

chyba tyle na ten temat jak dobrze pamiętam znalazłem.

Jak macie moi mili jakieś pomysły proszę napiszcie. Jak mnie się uda poradzić z tym irytującym problemem to napiszę tutaj.

Pozdrawiam

EDIT:

Dodam jeszcze takie coś

Edytowane przez ryyyAv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ja mam tak samo, od jakiś 2 tygodni potrafi się sam wyłączyć. Nie ma znaczenia czy 60% czy 20% baterii.

Zrobiłem full wipe, battery stats wipe, zmieniłem kartę SIM, zarządce procesora i taktowanie a resety są nadal.

Włożyłem papierek pod baterię, tak aby bardzo mocno przylegała do złączy telefonu. Zobaczymy czy to coś da.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ryyyAv

Hmm 2 dzień z kawałkiem starej cienkiej karty telefonicznej przy baterii i jak na razie bez restartow.

Wysyłane z mojego HTC Sensation za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też jak dotychczas działa. Włożyłem złożony kawałek papieru w przestrzeń pomiędzy baterią a obudową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ryyyAv

Tak jak na filmiku który wyżej dałem ? Czy jakby "na baterie" pomiędzy baterię a "klapkę obudowy" ? Pytam z ciekawości (i może dla tych co będą szukać rozwiązania) bo ja dałem tak jak na filmiku i mija następny dzień i wszystko gra i buczy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Tak jak w filmiku. Miałem na myśli pomiędzy baterię a ściankę wewnętrznej "obudowy" telefonu. Rozwiązanie wydaje się bardzo łopatologiczne, ale działa. Z 8 lat temu robiłem tak jak nokia mi się wyłączała :P

[edit]

Myślałem jeszcze na początku że to może być wina baterii, bo miesiąc temu zmieniłem ją na Ankera.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi