Skocz do zawartości
PhilaFP

Telefon sam się wyłącza

Rekomendowane odpowiedzi

Tez mam problem juz od dluzszego czasu, ze telefon sam sie wylacza. Nie wazne na jakim romie, nie wazne czy z karta SD, nie wazne z jaka karta sim. Od miesiaca mam stockowy rom i nawet po przywroceniu ustawien fabrycznych jest masakra. Telefon potrafi sie zrestartowac w trakcie rozmowy i nic nie da sie na to poradzic. Dzisiaj oddalem go do salonu Play i mam nadzieje, ze telefon wroci do mnie z Regenersis z jakims wymienionym podzespolem bo krew mnie juz zalewa od zlosci na ten telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dario

na XDA pisali, że to bateria powodowała problemy, wymiana pomagała

[Q] HTC Sensation Keeps Shutting Off by Itself - Page 2 - xda-developers

i rzeczywiście moja bateria jest minimalnie (ledwo widocznie wybrzuszona)

Edytowane przez Dario
    dopisek dowodu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podobny problem sgs scl ale nie chce dawac do serwisu bo mi zupgrade'uja a ja chce swojego 2.2 froyo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Też mam podobny problem .

Od początku.

Telefon oddałem na gwarancję, bo dosyc mocno się grzał,i jednocześnie wyłączał się bądź restartował, wymieniono płytę głowną i niby było ok, później zaczął się wyłączac gdy telefon podczas użytkowania trochę się nagrzewał, znów na gwarancję i coś tam wymienili i nie zdążyłem odebrac telefonu z gwarancji i to samo - tel się grzeje od razu po włączeniu i się wyłącza :mad::mad::mad::mad:

dostałem nowy telefon - i co tel się wyłącza gdy poziom baterii jest na ok 40-60%

próbowałem wyjąc kartę sim/pamięci i nic, i tak trochę poczytałem żeponoc winna bateria.. czuję pod palcami że jakby delikatnie spuchnięta, i jakoś szybko się ładuje/rozładowyje względem tego co było wcześniej- jakiś miesiąc temu- zanim telefon oddałem pierwszy raz do serwisu.....

Co o tym myślicie panowie- winna bateria? bo jej nie wymieniali, a może to pech i nowy tel do naprawy??

Czy baterię wymienic mogą na gwarancji??? ważna do listopada 2013.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na akcesoria gwarancja obejmuje okres 6 miesięcy od kupna telefonu. Bateria się raczej do tego też zalicza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj odebralem telefon z salonu i jestem zadowolony z regenersis. Po tylu negatywnych opiniach w internecie myslalem, ze zrobia mi hard reset i odesla telefon, a oni wymienili mi plyte glowna. Zobaczymy jak teraz telefon bedzie sie spisywal :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ryyyAv

Pocieszające :) mógłbyś napisać jak pisałeś telefon do nich? Kurier? W salonie? Co trzeba przygotować do reklamacji? Będę wdzięczny za informacje. A ile czekała na zwrot?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dario

a ja mam nowa baterie i nie mam problemu :) nic sie nie wiesza, bateria laduje sie jakies 5x szybciej, a to wsio za 40zl :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ryyyAv

można linka? Ile trzyma ? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, u mnie HTC Sensation po 1,5 roku użytkowania też dopadł problem samoistnego wyłączania się. Pomagał kawałek karty włożonej między baterią a korpusem. Ale nie pasowało mi to rozwiązanie. Postanowiłem gruntownie przeczyścić styki, papierem ściernym 2000 w telefonie i skalpelem w baterii. Od miesiąca brak problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi