Skocz do zawartości
Izabelax

Galaxy buds - opinie, recenzje, propozycje podobnych słuchawek innych firm

Rekomendowane odpowiedzi

rybus85

Jestem po pierwszych testach. I powiem tak. Jak komuś złe grają to ja nie mam pytań... Naprawdę. Jak na takie pchełki to sam jestem zdziwiony. Na razie w domu na szybko,muszę je zabrać na trening i na rower. Na tą chwilę wielkie zaskoczenie. Gesty też całkiem dobrze działają. Żadnych opóźnień w yt,Netflix itd. Udany zakup :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem po pierwszych testach. I powiem tak. Jak komuś złe grają to ja nie mam pytań... Naprawdę. Jak na takie pchełki to sam jestem zdziwiony. Na razie w domu na szybko,muszę je zabrać na trening i na rower. Na tą chwilę wielkie zaskoczenie. Gesty też całkiem dobrze działają. Żadnych opóźnień w yt,Netflix itd. Udany zakup :)

Do oryginalnie dołączonych AKG to one się chowają :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Do oryginalnie dołączonych AKG to one się chowają :)

No te oryginalne z zestawu z telefonem to można w kibel wyrzucić. Z ciekawości założyłem jak telefon kupiłem i po chwili miałem dosyć. To porażka na maksa.

Nawet napisze Ci tak. Żonie kiedyś kupiłem takie słuchawki jak PANASONIC RP-HJE125E-K. I uwierz mi że gniotą te z zestawu a kosztują z 20-30zł ;)

Edytowane przez rybus85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

Co Wy:) Mam tych słuchawek troszeczkę, przeróżnych firm i powiem, że AKG z zestawu s9+ grają dla mnie najlepiej. Biją starsze Samsungowe, Beatsy pchełki mam jakieś i również lipa, bezprzewodowe Samsung lvl coś tam, xiaomi airdots pro i sporo innych mniej znanych. Po 2 latach dopiero wyciągnąłem AKG i jestem z nich bardzo zadowolony.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Z drugiej strony kiedyś było głosno w internetach że odkąd Samsung przejął oddział AKG i produkcja już nie jest w Austrii to bałagan jest straszny. Że można kupić kilka takich samych słuchawek i każde będą grały inaczej. Więc może to też jest loteria co trafisz w opakowaniu. No i najważniejsze. Każdy lubi inny rodzaj dźwięku 😛 Mi od S8 te słuchawki nie pasują. Zresztą mało co używałem tych z dołączanych do telefonów które kupowałem.

No i poza tym kabel... Rozumiem w autobusie,w domu itp. Ale trening,rower,bieganie i inne sporty to nie ma szans ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przerobiłem dziesiątki słuchawek bt polecanych i żaden zestaw bt nie będzie grał jak słuchawki po kablu. Te AKG to jest petarda w porównaniu do tych twoich budsów od Samsunga 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

@szymibtw Każdy słuch jest inny i każdy ma inne preferencje co do dźwięku;)

Sam przerobiłem całkiem sporą ilość słuchawek BT wraz z tymi drogimi a mam również te niby AKG z zestawu od s10+ i nie wiem, o jakich słuchawkach Ty piszesz, ale moje wrażenia są całkiem inne, więc się nie zgodzę;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Ja mam jak @spec-naz1 . Te z zestawu to śmietnik. I tyle. No może grają trochę lepiej niż te z S8+,ale to nadal śmiech na sali. Pchełki Panasonica co wymieniłem wyżej grają bez porównania lepiej niż te AKG z zestawu. Nawet żona która słucha tylko jak jedzie do pracy powiedziała że woli te Panasonic niż AKG(które chciałem jej dać).

dodana zawartość

To po pierwszych testach na treningu. Wreszcie uszy mi odpoczęły od nausznych. Głównie chodzi o dyskomfort przez pot. No i pałąk na głowie nie przeszkadza. Słuchając niektórych utworów sam się dziwiłem gdzie w tych pchełkach tyle basu. Nie jest go tak dużo jak w moich nausznych,ale jest go na tyle że nie zasłania średnich i wysokich. Dla mnie bomba. Po 5 min od włożenia do ucha przestałem zwracać uwagę że mam coś w uchu. I tak jak było tu napisane. Trzeba dopasować gumki i pasek i odpowiednio ułożyć/włożyć słuchawki. Różnica naprawdę jest kolosalna. 

I dźwięki otoczenia to naprawdę świetny bajer. Muszę to jeszcze sprawdzić na zewnątrz na rowerze. Ale w domu z ciekawości sprawdziłem ściskając trochę muzykę i robiąc dźwięki otoczenia na maksa to słyszałem w co się bawi młody i co żona ogląda na dole na tv :) Po wyłączeniu totalna cisza,więc ładnie odcinają od otoczenia. 

Ja z zakupu jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi