Skocz do zawartości
HitcH

Google Pixel 3 i Huawei Mate 20 Pro

Rekomendowane odpowiedzi

HitcH

Siemka!

Chciałbym wymienić swój tel i wrócić do Androida i zastanawiam się nad dwoma telefonami - Google Pixel 3 (XL) lub Huawei Mate 20 Pro. 

W grę wchodzą raczej tylko te dwa bo są najlepsze pod względem zdjęć (i filmów?) - a to mój priorytet.

Obecnie mam iPhone 8, wcześniej miałem Huawei P9, więc rozmiarem bliżej mi do Pixela 3, ale nie mam porównania z większymi telefonami - jak jest z ergonomią? Da się komfortowo korzystać bez obawy, że wypadnie? Łapę mam dość sporą :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli lubisz zielony equalizer na ekranie, problemy z serwisem to bierz mate. Wejdź na problemy techniczne tutaj w dziale hujałeja, na FB na grupę gluegate i nie kupisz tego bubla.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
HitcH

Widziałem tą aferę. Nie boje się bo go sobie wymienię gdyby było coś nie tak. P9 miałem w serwisie 2 razy i nie było problemów żadnych. 

Po prostu potrzebuję telefonu które radzi sobie bardzo dobrze ze zdjęciami i video i wytrzyma co najmniej 1,5 roku - po względem działania. (dotychczas każdy tel z androidem jaki miałem - od ZTE Blade, G2... do wspomnianej P9, zaczynał się przycinać po ok 8-10 miesiącach i nie pomagało nic).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowe Zalecenie od Huaweia to wymiana wyświetlacza a nie telefonu:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym bardziej polecil mate 20 bez pro. Ekran swietny bardziej mi sie podoba niz amoled w pro, bateria swietna , zdjecia bardzo dobre , szybki jak blyskawica

Wysłane z mojego SKR-H0 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadza się serwis teraz wymienia tylko wyświetlacze ale jeśli kupisz go w sklepie masz prawo rękojmi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam Pixela 3 XL, nie ma na rynku w tej chwili nic lepszego od tego telefonu, żadne huaweie, samsungi czy oneplusy. Telefon to rakieta, co miesiąc aktualizacje po których widać poprawę stabilności urządzenia oraz responsywności. Zdjęcia najwyższa półka, ekran w XL od samsunga bez zaniebieszczeń czy zaróżowień.

Wersja XL jest duża i ma największy notch na rynku ale mnie to w zupełności nie przeszkadza bo ten smartfon ma więcej zalet niż ten jeden minus  w postaci notcha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie kupiłeś? 4gb ramu nie przeszkadza w trzymaniu apek w pamięci? Jak z baterią?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam wersję z USA z google store, 4gb ramu w niczym nie przeszkadzają, apki są trzymane pod kontrolą, nie mam z tym problemu. Bateria przy moim użytkowaniu 1,5 dnia, naprawdę spoko, tylko Huaweie trzymają dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie możesz go wysłać w razie ewentualnej potrzeby naprawy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi