Skocz do zawartości
Groombee

Jaką baterię mnożna kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć,

to mój pierwszy post na forum więc proszę o wyrozumiałość :) Bardzo was proszę o informację jaką najlepiej baterię kupić do mojego Redmi note 4. Telefon już swoje przeżył i bateria umiera, ale tak poza tym sam tele działa całkiem sprawnie. Znalazłem baterię https://swiatbaterii.pl/baterie-do-telefonow-xiaomi/35295-bateria-green-cell-bn41-do-telefonu-xiaomi-redmi-note-4.html , Jesteście w stanie powiedzieć czy będzie dobra? Macie jakieś doświadczenia? Czytałem dobre opinie o tym sklepie. Co prawda widziałem też dużo innych, tańszych baterii. Warto dołożyć? Dodatkowo jeszcze proszę o info czy kompletny laik da sobie rade z wymianą czy może lepiej nie kombinować i od razu oddać do serwisu, a jeśli tak to ile taka wymiana może kosztować?

Edytowane przez adagio
    Doprecyzowałem/am tytuł wątku, aby był bardziej czytelny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hey!
    Sklep jest jak najbardziej godny polecenia i mają bardzo prokliencką politykę.
    Jak zauważyłem, to mają bardzo dużo różnych baterii do telefonów , więc pewnie popyt na to również jest.
    Posiadam od nich baterię do Macbooka A1502 od września 2017 i nie narzekam, spisuje się prawidłowo.
    Czasami warto zapłacić choćby te kilka złotych więcej za dobrej jakości zamiennik, niż szukać "oryginału" na Allegro.
    Zresztą natknąłem się ostatnio właśnie na taki fajny artykuł odnośnie baterii do telefonów:
    https://blog.swiatbaterii.pl/wymiana-baterii-w-telefonie/
    Jeśli chodzi o wymianę baterii, to jeśli tylko masz trochę odwagi, to bez problemu sobie poradzisz. Odpalasz poradnik z YouTuba i krok po kroku odkręcasz śrubki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super, dzięki za info! Chyba spróbuje sam wymienić tę baterię :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacja. Bateria przyszła i rzeczywiście jest ok :) Dzięki za polecenie sklepu. Mają expresową wysyłkę, bat zamówiłem  w poniedziałek a we wtorek już była :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bas4ik

ile trzyma telefon na tej baterii ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi