Skocz do zawartości
Dj_Dario

S10 Debranding - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

@flo89 ikonka to nie problem ale skoro nie ma innej różnicy to dlaczego nie działa filtr antyspamowy.Chetnie zmienię na BTU ale ma działać wszystko no chyba że na wyspach tego nie potrzebują.

• haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    olo320i

Filtr anty spamowy nie działa w Polsce, mam BTU mieszkam w UK i filtr anty spamowy działa jak najbardziej. To czy ten filtr działa to chyba zależy od tego czy operator taką opcję obsługuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    30 minut temu, olo320i napisał:

Filtr anty spamowy nie działa w Polsce, mam BTU mieszkam w UK i filtr anty spamowy działa jak najbardziej. To czy ten filtr działa to chyba zależy od tego czy operator taką opcję obsługuje.

Mój obsługuje I gdy miałem s8 na xeo działało, teraz na s10 BTU nie działa, więc pewnie trzeba mieć swój region żeby poprawnie działało 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 16.07.2019 o 21:03, scav napisał:

Może kogoś to zainteresuje, ale dostałem oficjalną odpowiedz z supportu samsunga na temat zdebrandowanych telefonów np. z PLUS na XEO gdzie widoczne jest np bez karty SIM BTU/BTU/BTU/PLS. 

"Jednakże w przypadku urządzeń z serii Galaxy S10 debranding paradoksalnie może zaszkodzić. Od tego urządzenia następuje pewna zmiana również w formie dystrybucji aktualizacji przez OTA - debranding tych modeli może spowodować brak otrzymywania jakichkolwiek aktualizacji z uwagi na niezgodność CSC urządzenia z jego pierwotnym CSC na serwerze aktualizacji."

Witam. Czy w nawiązaniu do tej odpowiedzi ze strony Samsunga użytkownicy S10+ i S10e, którzy zdebrandowali tel pomyślnie i mają Xeo Xeo Xeo oraz XXX(kod dystrybucji) normalnie otrzymują aktualizacje OTA i nie zostały one zablokowane z uwagi na niezgodność kodów na serwerach Samsunga?? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hhkjcw

Tyle, że ta odpowiedź nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.,"Debrandy" do BTU normalnie otrzymują aktualizacje. Problem był gdy ktoś robił debrandy do XEO firmware'm nigdy nie wydanym dla BTU.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak naprawdę problem dotyczy jedynie S10. S10e i S10+ po rebrandzie nie powinno mieć z niczym problemu. W przypadku Note 10 wygląda to tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemanko,

Takie pytanko, mam dwie S10, jedna z polskiej dystrybucji ze sklepu samsunga z softem XEO, tu działa antyspam, czysty piękny soft etc. druga z Plusa, zrobiłem debrand do XEO, ale że nie było autopupdate to wczoraj wrzuciłem BTU. Moje pytanie jest nastepujące, jako że nie jestem jakimś znawcą tematu, to czy można jakoś wyciągnąć soft z jednego tel i wrzucić na drugi? coś ala time machine na os x, tak że odtwarza cały system, wszystko na innym urządzeniu. Czy nie ma takiej opcji? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    flo89

można, jeśli zrobisz root obu urządzeń, zrobisz sobie tzw nandroid backup, w jednym zgrasz a do drugiego wgrasz i masz :) pytanie tylko po co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    18 minut temu, flo89 napisał:

można, jeśli zrobisz root obu urządzeń, zrobisz sobie tzw nandroid backup, w jednym zgrasz a do drugiego wgrasz i masz :) pytanie tylko po co?

Pytam z ciekawości, telefonów rootować nie mam zamiaru, bo właśnie po co :) do tego co potrzebuje w zupełności wystarczy mi to co daje czysty android, właściwie to tylko zależało mi na czystym sofcie bez brandu operatora, bo to tylko niepotrzebny syf :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj był wydany nowy soft dla Polski , może ktoś sprawdził czy są zmiany odnośnie  regionu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi