Skocz do zawartości
Kubson123

Smartwach do 300 zł do powiadomień z dobrą baterią

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam
    Poszukuję smartwacha do 300 zł. Najlepiej kompatybilny z androidem. Najbardziej zależy mi na powiadomieniach itp. Nie potrzebuję jakiegoś mega wypasionego w zestawy czujników, mierników itp. 
    Moje 4 propozycje:

Overmax touch 2.5
    Overmax touch 5.0
    Xiaomi amazfit bip
    Garett g26

Jak myślicie, który z nich będzie najlepszym pod względem baterii i powiadomień? Macie może jakieś swoje propozycje? Jeśli tak to przyjmę każdą ;)

Edytowane przez spec-naz1
    Doprecyzowano nazwę tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Amazfit bip, jest to mój pierwszy "prawie" smartwatch, ale do kwoty 300zł szczerze polecam!

Bateria wytrzymuje ok 1 miesiąca (zależy jak często korzystasz z GPS, ćwiczenia na świeżym powietrzu, ja raz/dwa razy w tygodniu)

Monitor tętna działa dość dokładnie, tak samo krokomierze. Moge sie przyczepić do funkcji badania fazy snu bo często jest nie celny. Gps'a łapie dość szybko, ale mega dokładny to on nie jest. Współpracuje z aplikacja MI FIT na samsungach działa super powiadomienia, komunikaty są zawsze w punkt (samsung s9 i tab a6), na huawei p20 bywa rożnie często przychodzą na zegarek z opóźnieniem.

Istnieje ogromna baza modyfikacji firmware, wyglądu zegarka, czy wrzucenia np polskiej czcionki aby zamiast krzaczków były ą ę ż ó itp.

Podsumowując ja jestem zadowolony z niego w 100%, może też że nie mam porównania z innymi ale myślę że bip to dobry wybór kiedy mibandy to za mało. Masz pytania pisz jak będę wiedział to pomogę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    40 minut temu, qwerty97m napisał:

Mam Amazfit bip, jest to mój pierwszy "prawie" smartwatch, ale do kwoty 300zł szczerze polecam!

Bateria wytrzymuje ok 1 miesiąca (zależy jak często korzystasz z GPS, ćwiczenia na świeżym powietrzu, ja raz/dwa razy w tygodniu)

Monitor tętna działa dość dokładnie, tak samo krokomierze. Moge sie przyczepić do funkcji badania fazy snu bo często jest nie celny. Gps'a łapie dość szybko, ale mega dokładny to on nie jest. Współpracuje z aplikacja MI FIT na samsungach działa super powiadomienia, komunikaty są zawsze w punkt (samsung s9 i tab a6), na huawei p20 bywa rożnie często przychodzą na zegarek z opóźnieniem.

Istnieje ogromna baza modyfikacji firmware, wyglądu zegarka, czy wrzucenia np polskiej czcionki aby zamiast krzaczków były ą ę ż ó itp.

Podsumowując ja jestem zadowolony z niego w 100%, może też że nie mam porównania z innymi ale myślę że bip to dobry wybór kiedy mibandy to za mało. Masz pytania pisz jak będę wiedział to pomogę ;)

Dziękuję za tak wyczerpującą informację ;) Jesteś kolejną osobą, która z tego mojego zestawu poleca amazfita i chyba faktycznie będzie to najlepszy wybór pod względem baterii i powiadomień. Nie zależy mi póki co na aspektach treningowych, ale kto wie może z czasem się przydadzą :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś jeszcze może pomóc w wyborze? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ozyy

Również polecam BIPa. Mały, lekki, bateria trzyma około miesiąca. Ogromna baza tarczy, które łatwo wrzucisz z poziomu aplikacji. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi