Skocz do zawartości
szmaciaczek

nokia e66 problem se softem 501.21.001

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam nokię E66 z aktualizowałem ją do wersji softu 501.21.001. Problem polega na tym że jak dzwonie to rozmówcy mówią mi że mnie słabo słychać. Na poprzedniej wersji softu tego problemu nie było. Jest jakiś sposób aby cofnąć wersję softu na starszą?? Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Programem NaviFirm++ (NaviFirm+ 1.5 - dobreprogramy) ściągamy wybrane oprogramowanie i flashujemy dowolnym wybranym narzędziem (np. Phoenix) gdyż NaviFirm nie posiada możliwości flashowania.

Oczywiście cały proces flashowania starej wersji możemy wykonać tylko za pomocą Phoenix'a lecz proces wykonany w ten sposób daje mniej możliwości :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cyr4x

Bzdura! NIE WOLNO flashować starszego jądra systemu niż wgrane obecne! Ani JAF-em, ani Phoenix-em. Szansa, że downgrade jakkolwiek się uda to pół na pół, a nawet z lekką przewagą uwalenia telefonu. Do downgrade musi być box, nie ma siły, a ten kosztuje kilkaset zł. Ja bym raczej poszukał nowszego softu w Navifirm. Domyślnie tam jest wyświetlona jakaś oficjalna lista firmware z serwerów Nokii, ale z listy rozwijanej można wybrać jakąś inną, gdzie czasami są nowsze wersje softu. Ważne, żeby wgrywać soft pod swoje RM i lokalizację. Dla Polski wersja softu to EURO3 (a przynajmniej dla mojej Nokii 5230).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi