Skocz do zawartości
appson

Blobby Volleyball

Rekomendowane odpowiedzi

appson

Witamy,

chcielibyśmy przedstawić Wam naszą nową grę - Blobby Volleyball. To dynamiczna gra w siatkówkę. Główne funkcje:

- Versus Mode - do wyboru trzy boty o różnych poziomach trudności

- Angry Mode - spróbuj zdobyć jak najwięcej punktów z doskonałym botem bez straty punktów ( tablica wyników wszystkich graczy zintegrowana z OpenFeintem)

- Mirror Mode - spróbuj zdobyć jak najwięcej punktów kontrolując dwóch zawodników w tym samym czasie ( tablica wyników wszystkich graczy zintegrowana z OpenFeintem)

- Multiplayer - gra z inną osobą przy pomocy Bluetootha'a lub przy pomocy Wi-Fi (jeżeli korzystasz z routera, musisz otworzyć na nim port 27454, aby móc założyć serwer dostępny dla osoby spoza sieci lokalnej. Odnośnik do poradnika: http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm)

- Osiągnięcia w grze zintegrowane z OpenFeintem

- Trzy typy sterowania

LINK: https://market.android.com/details?id=com.appson.blobbyvolley&feature=more_from_developer&hl=pl

Z radością przeczytamy każdą opinię oraz na temat gry i poprawimy rozgrywkę według waszych zaleceń. Dzięki :)

post-86418-14255700600913_thumb.png

post-86418-14255700601219_thumb.png

post-86418-14255700600608_thumb.png

Edytowane przez appson

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super, fajne są siatkówki tego typu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba widziałem gdzies na necie gre ktora wygladała identycznie jak na screenie :P Dobra kopia? Ja nie mam nic przeciwko bo gra była kozak :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetna grywalność (dobry bluetooth i ciekawy Angry Mode), znakomita płynność, fajne sterowanie. W dodatku darmowa gra. To będzie hit.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sterowanie co najmniej dziwne . Przydała by się opcja jakaś żeby można pograć przyciskami. ( lewo prawo , skok )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    appson

Nasz team właśnie pracuje nad sterowaniem przyciskami, zatem w kolejnej aktualizacji będzie już to dostępne. Do sterowania trzeba się przyzwyczaić tego, ale po pewnym czasie jest o wiele bardziej wygodne niż te typowe. Dzięki za dobre opinie i rady. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o kurde! Niezly prezent na swieta. Gluty powracaja ; D

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja troche sie do sterowania przyczepie. Gra jest super, ale glut mi czesto skacze, nie wiem, moze nie obczaiłem tego sterowania (grałem doslownie minute) ale jak sie jezdzi palcem przy dolnej krawedzi to glut sie porusza a jak sie przejedzie palcem wyzej to skacze? Pomysl dobry ale jesli tak jest to obszar do poruszania tylko na boki powinien byc wiekszy bo niechcacy skacze mi glut wtedy jak tego nie chce. Mam nadzieje, ze rozumiecie o co mi chodzi :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    appson
    A ja troche sie do sterowania przyczepie. Gra jest super, ale glut mi czesto skacze, nie wiem, moze nie obczaiłem tego sterowania (grałem doslownie minute) ale jak sie jezdzi palcem przy dolnej krawedzi to glut sie porusza a jak sie przejedzie palcem wyzej to skacze? Pomysl dobry ale jesli tak jest to obszar do poruszania tylko na boki powinien byc wiekszy bo niechcacy skacze mi glut wtedy jak tego nie chce. Mam nadzieje, ze rozumiecie o co mi chodzi :P

Wysokość tego paska można zmienić. Wystarczy wejść w Options - > Steering settings i przy wyborze Slide zwiększyć 'Slider height'. W kolejnej aktualizacji dodamy kolejne rodzaje sterowania. Pozdrawiamy ;)

Edytowane przez appson

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi