Skocz do zawartości
appson

Blobby Volleyball

Rekomendowane odpowiedzi

O to przepraszam, bo nie zdązyłem w opcjach pogrzebac jeszcze :) Pomysl z tym sterowaniem bardzo dobry i (jak dla mnie) wygodny, w koncu nie po to robia dotykowe ekrany, zeby klikac na nich w przyciski ekranowe :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    appson

Kolejna aktualizacja. Zawiera kilka drobnych poprawek i nowe funkcje:

- dodano sterowanie strzałkami

- modyfikacja sterowania sliderem, teraz można skakać używając przycisku po drugiej stronie ekranu

- dodana możliwość wyboru strony po której ma być sterowanie (tj. slider i strzałki)

Mamy nadzieję, że Wam się spodoba. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dadam

Gratuluję, świetny projekt. Blobby Volley z Windowsa teraz na Androidzie. ;) Zaraz biorę się za testowanie update'u.

Żeby nie było zbyt kolorowo mam kilka uwag/sugestii, które możecie wziąć pod uwagę. Rozumiem, że to jeszcze wczesna wersja, więc jestem wyrozumiały. ;)

1. Możliwość ukrycia reklam jakąś donacją. Pewnie z czasem się za to weźmiecie, ale czym szybciej tym lepiej, bo reklamy podczas gry trochę irytują.

2. Rozdzielczość. Podejrzewam że to jakiś wczesny port/wersja, ale przydałoby się w przyszłości, o ile to możliwe, podkręcić nieco rozdziałkę napisów i grafiki. Na telefonach z 800x480 gra niezbyt cieszy oko. Nadrabia grywalnością, ale może warto popracować nad resztą, żeby stworzyć produkt idealny? ;)

EDIT:

Update przetestowany. Świetny pomysł z dodaniem strzałki do wyskoku. Sterowanie za pomocą slidera + strzałki jest chyba najlepsze. Jedyne co bym dodał to możliwość regulacji wysokości przycisku strzałek, ew. po prostu je trochę zwiększył.

Edytowane przez dadam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    appson

Dziękujemy za opinie i sugestie. Blobby jest na markecie od 3 dni i zainteresowanie jest duże, także to nas motywuuje do kolejnych aktualizacji. Obecnie pracujemy nad kilkoma drobnymi dodatkami oraz możliwością gry przez Wifi.

Żeby nie było zbyt kolorowo mam kilka uwag/sugestii, które możecie wziąć pod uwagę. Rozumiem, że to jeszcze wczesna wersja, więc jestem wyrozumiały.

1. Możliwość ukrycia reklam jakąś donacją. Pewnie z czasem się za to weźmiecie, ale czym szybciej tym lepiej, bo reklamy podczas gry trochę irytują.

2. Rozdzielczość. Podejrzewam że to jakiś wczesny port/wersja, ale przydałoby się w przyszłości, o ile to możliwe, podkręcić nieco rozdziałkę napisów i grafiki. Na telefonach z 800x480 gra niezbyt cieszy oko. Nadrabia grywalnością, ale może warto popracować nad resztą, żeby stworzyć produkt idealny?

EDIT:

Update przetestowany. Świetny pomysł z dodaniem strzałki do wyskoku. Sterowanie za pomocą slidera + strzałki jest chyba najlepsze. Jedyne co bym dodał to możliwość regulacji wysokości przycisku strzałek, ew. po prostu je trochę zwiększył.

Ad. 1 Postaramy się wprowadzić donacje, ewentualnie może uda nam się rozwiązać problem z brakiem możliwości wystawiania płatnych aplikacji w Polsce. Wiemy, że reklemy są trochę irytujące, ale przyda nam się na kawę czasem. :D

Ad. 2 To jest na naszej liście pilnych poprawek. Rozdziałki są mniejsze, aby gra działała płynnie na słabszych telefonach. Dostajemy opinie, że gra działa w pełni płynnie na telefonach jak samsung i5700 czy htc g1. :)

Ad. 3 Zwiększymy przyciski strzałek w najbliższej aktualizacji.

Edytowane przez appson

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra wymiata, szczególnie tryb rozgrywki przez bluetootha, potrafi zająć dużo czasu :P No a kiedy nie ma w pobliżu fana glutów można sobie poćwiczyć z botami;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dratek

Gra spoko. Bardzo wciąga, ale jak się steruje strzałkami to jakoś powoli ten ludzik sie porusza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepsze sterowanie to dla mnie slider+przycisk skoku. Strzałki też dają radę. Świetna robota. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetna gierka, jeszcze nie miałem okazji zagrać z kolegą przez BT ale na pewno będzie przednio :)

Jak przeniesiecie Swords and Sandals na Androida i odpalę na moim Swifcie to ozłocę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    unibal

Hmmm kiedy ten tryb wifi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    appson
    Świetna gierka, jeszcze nie miałem okazji zagrać z kolegą przez BT ale na pewno będzie przednio

Jak przeniesiecie Swords and Sandals na Androida i odpalę na moim Swifcie to ozłocę

Cieszymy się, że blobby znalazło wielu fanów. Jeśli chodzi o Sword and Sandals to gra jest prawdopodobnie oparta na licencji, więc może być ciężko. :)

Hmmm kiedy ten tryb wifi?

Tryb wifi będzie dostępny wraz z jutrzejszą aktualizacją. Do tego dołączymy zmianę wyglądu menu opcji i menu bluetooth oraz kilka drobnych poprawek. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi