Skocz do zawartości
appson

Blobby Volleyball

Rekomendowane odpowiedzi

ssYaa

Świetna gra, na komputerze wiele godzin w to przegrałem. Skuszę się również pograć na telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Venn

Epickie!! Przypomina dzieciństwo i pierwszy beznadziejny komputer:D

Wysłano z MT11i z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    appson

Kolejny update. Tak jak obiecaliśmy, dodaliśmy możliwość gry przez Wi-Fi oraz kilka innych dodatków. Opis poniżej.

AKTUALIZACJA 1.6

- gra multiplayer przez Wi-Fi

- zmiana wyglądu niektórych menu

- dodany typowy dla androida sposób przeglądania listy urządzeń bluetooth

- poprawiona lista urządzeń bluetooth (rozwiązany problem ze znakami non-ascii)

- zmiana poziomu trudności botów

- dwukrotne zwiększenie przycisków sterowania strzałkami

- dodanie przycisku restart do wszystkich trybów gry (przy grze multiplayer tylko serwer może restartować grę)

Oczywiście to nie koniec aktualizacji. Planujemy dodać jeszcze wiele ulepszeń i dodatków.

Notatka do Wi-Fi:

Jeżeli korzystasz z routera, musisz otworzyć na nim port 27454, aby móc założyć serwer dostępny dla osoby spoza sieci lokalnej. Odnośnik do poradnika: Port Forwarding Guides Listed by Manufacturer and Model - PortForward.com )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Prehlu

Ja znalazłem kilka minusow. Brak polskiego języka, wkońcu to polska gra więc to jest najwszy minus. Kolejnym minusem jest brak animacji tła oraz piłki. Tak wiem to jest detal, ale ja najbardziej w grach zwracam na te rzeczy mało ważne. Minusem też jest słaba ścieżka dźwiękowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    appson
    Ja znalazłem kilka minusow. Brak polskiego języka, wkońcu to polska gra więc to jest najwszy minus. Kolejnym minusem jest brak animacji tła oraz piłki. Tak wiem to jest detal, ale ja najbardziej w grach zwracam na te rzeczy mało ważne. Minusem też jest słaba ścieżka dźwiękowa.

W nadchodzącym update dodamy do naszego silnika gry lokalizacje i wtedy już będzie wszystko w języku polskim. Co do animacji tła i piłki też planujemy to poprawić w najbliższym czasie. Jesteśmy tylko studentami, ale staramy się jak możemy dopracować tę grę do perfekcji najszybciej jak się da. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gierka super, przypomina mi ona w grafice i nazwie (bo to ta sama chyba) gierke z mojego ubuntu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobrze gra się przez Wi-Fi. Nawet ja poradziłem sobie z portowaniem kiedy chciałem zagrać z kolegą z drugiego końca miasta. :) Świetna robota. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    appson

Kolejne dodatki, kolejny update. :)

UPDATE 1.7:

- dodane sterowanie fizyczną klawiaturą (używane klawisze można zobaczyć w opcjach sterowania)

- drobne poprawki w grze przez bluetooth oraz wi-fi

- dodane tekstury w wyższej jakości (blobby, piłka oraz kilka drobnych elementów menu)

- dodano polskie tłumaczenie

Kolejne poprawki grafiki będą dodane w najbliższej przyszłości. Dziękujemy wszystkim za rady i sugestie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dadam

Gra ma dziwne lagi. Miewała je też wcześniej, ale bardzo sporadycznie, a teraz są one o wiele częstsze. Telefon to LG P970, więc zwolnień z racji sprzętu być nie powinno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi