Skocz do zawartości
appson

Blobby Volleyball

Rekomendowane odpowiedzi

Super gra, ale mam pytanie. Czy w przyszłości będzie można grać multiplayer poprzez sieć 3g lub wifi? [nie po lanie]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    appson
    Gra ma dziwne lagi. Miewała je też wcześniej, ale bardzo sporadycznie, a teraz są one o wiele częstsze. Telefon to LG P970, więc zwolnień z racji sprzętu być nie powinno.

Hmm, pierwszy raz spotykamy się z takim czymś. Mógłbyś powiedzieć, kiedy dokładnie są te dziwne lagi? Z góry dzięki za pomoc.

Super gra, ale mam pytanie. Czy w przyszłości będzie można grać multiplayer poprzez sieć 3g lub wifi? [nie po lanie]

Jeśli chodzi o grę przez Wi-Fi to jest to możliwe nawet teraz. Jeżeli korzystasz z routera, musisz otworzyć na nim port 27454, aby móc założyć serwer dostępny dla osoby spoza sieci lokalnej. Odnośnik do poradnika: Port Forwarding Guides Listed by Manufacturer and Model - PortForward.com . Niestety nie da się tego ominąć, jeśli stoi się za routerem. Wiele osób już korzystało z tego rozwiązania i wszystko działało. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mr.T

Wspomnienia ze szkoły, podstawówka i gimnazjum xD Na pewno zagram na komie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dratek

Świetna gra. Co aktualizacje to lepsza (trochę spolszczenie kuleje, ale jest ok) przydał by się jeszcze jeden poziom trudności :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    appson
    Świetna gra. Co aktualizacje to lepsza (trochę spolszczenie kuleje, ale jest ok) przydał by się jeszcze jeden poziom trudności :rolleyes:

Dzięki :) Nowy poziom trudności? Łatwiejszy, trudniejszy czy może jakiś inny ciekawy pomysł? Wszelkie sugestie mile widziane. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o grę przez Wi-Fi to jest to możliwe nawet teraz. Jeżeli korzystasz z routera, musisz otworzyć na nim port 27454, aby móc założyć serwer dostępny dla osoby spoza sieci lokalnej. Odnośnik do poradnika: Port Forwarding Guides Listed by Manufacturer and Model - PortForward.com . Niestety nie da się tego ominąć, jeśli stoi się za routerem. Wiele osób już korzystało z tego rozwiązania i wszystko działało. :)

O tej opcji wiem bo gralem i wszystko dzialalo jak nalezy. Chodzilo mi o gre poprzez wifi z kims kto miszka zupelnie gdzies indziej czyli np. z jakims chinczykiem co pobral gierke. : )

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    appson
    O tej opcji wiem bo gralem i wszystko dzialalo jak nalezy. Chodzilo mi o gre poprzez wifi z kims kto miszka zupelnie gdzies indziej czyli np. z jakims chinczykiem co pobral gierke. : )

Kiedy już dopracujemy grę do końca i uda nam się zaoszczędzić trochę kasy to spróbujemy zrobić to wykorzystując serwer, który będzie "parował" ludzi do gry. Teraz zajmujemy się poprawą grafik w grze itp. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra naprawde super bardzo przypomina ta ktora kiedys byla na kompach polecam.

Ps. Brawo panowie i oby tak dalej xD

Wyslane z mojego Galaxa 9100 za pomoca tapatalka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ssYaa

Wydaje mi się, że ta gra zrobi furorę jak Drag Racing. Cieszyłbym się gdyby można było ustalić sterowanie na fizycznej klawiaturze jak się chce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dratek
    Dzięki Nowy poziom trudności? Łatwiejszy, trudniejszy czy może jakiś inny ciekawy pomysł? Wszelkie sugestie mile widziane.

Oczywiście jeden wyżej poziom trudności ^^ W szkole cały czas gram z kumplami przez bt. A boot hard to już nie pamiętam kiedy ostatni raz ze mną wygrał :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi