Skocz do zawartości
appson

Blobby Volleyball

Rekomendowane odpowiedzi

świetna gra ;]

propozycje na nastepne wersje to gra przez wifi, oraz oprócz botów może jakiś turniej dla single player z roznymi poziomami trudnosci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    appson
    świetna gra ;]

propozycje na nastepne wersje to gra przez wifi, oraz oprócz botów może jakiś turniej dla single player z roznymi poziomami trudnosci

Co do turnieju to cały czas myślimy jak sprawić, żeby to zrobić jakoś ciekawie. Kilka botów z różnym poziomem trudności nie zachęcają aż tak bardzo.

Poza tym, osiągneliśmy już 150 tysięcy aktywnych graczy. Dzięki! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mysleliscie o tym, zeby zrobic wieksze/mniejsze boisko, albo np. zeby mozna bylo grac 2 vs 2? Jak dla mnie fajna opcja :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetna gra! U nas w szkole na przerwie ciągle w to gramy i na lekcji też się zdarza jak nuda nas dopada ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam rozumieć ze gra po necie przez WI-FI jeszcze nie jest aktywna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    appson
    A mysleliscie o tym, zeby zrobic wieksze/mniejsze boisko, albo np. zeby mozna bylo grac 2 vs 2? Jak dla mnie fajna opcja :P

Niestety, taka opcja byłaby możliwa tylko przez Wi-Fi (po LANie) i prawdopodobnie gra jest zbyt dynamiczna na wysyłanie pakietów danych między większą ilością osób.

Mam rozumieć ze gra po necie przez WI-FI jeszcze nie jest aktywna?

Gra po necie przez Wi-Fi jest możliwa jeśli dwóch graczy jest w tej samej sieci Wi-Fi lub gdy jeden z graczy ustawił port w routerze w celu umożliwienia gry dla graczy z różnych sieci (taka możliwość była już chwalona przez kilku graczy). Obecnie pracujemy nad wersją gry z wykorzystaniem własnych serwerów (czyli gra przez Wi-Fi oraz 3g), jednak to jest już bardziej rozbudowany moduł oraz dodatkowo serwery do gry trochę kosztuję (jesteśmy zwykłymi studentami). :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I tak chwała wam za tą grę ponieważ jest to znakomity sposób na nudę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wedlug mnie ta opcja z turniejem bylaby kapitalna. Ale i tak to do czego doszliscie juz powala na leb na szyje. Powodzenia przy dalszym kodzeniu:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MhL

jedyne czego brakuje to gra po wifi z każdym, bez zakładania "gier", jak się jest gdzieś po za domem to nie wiadomo czy dostępne wifi obsługuje te porty, mam nadzieję, że uda wam się to zrobić : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi