Skocz do zawartości
MroziQ

P20 Pro - opinie i pytania do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Draco73
    Jak wyłączyć "higiena cyfrowa"? Czytałem że to zamula system i żre baterie a nie jest mi potrzebne.

Kolego ja nic nie zauważyłem żeby ta aplikacja zamulała system przynajmniej jak jest wyłączona. W dodatku do puki nie wszedłem w tą funkcję to nawet nie miałem ją w statystykach baterii.  

Czy u Ciebie ta aplikacją pokazuje się w statystykach baterii na wysokich pozycjach że wiesz że Ci drenuje baterie.

I czy zauważyłeś że telefon Ci muli.

Być może jak ta funkcja jest włączona do kontrolowania to w tedy tak się dzieje jak piszesz, ja nigdy jej nie włączałem i jak na razie nie zauważył żadnego zamulania ani drenażu baterii.

Wysłane z P 20 PRO przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    15 godzin temu, mimimimi1 napisał:

Jak jest z audio przez przejściówkę na słuchawki naczytałem się a zamówiłem P20 Pro czy nie lepiej jednak HTC U12+

I co nikt się nie wypowie:-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam słuchawek BT, jest spoko, przez przejściówkę dla mnie też jest ok, ale ja nie jestem audiofilem. Co do drugiego, to raczej nikt się nie wypowie, bo ilu znajdzie się takich co mieli by akurat w łapie te dwie słuchawki?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucano

Witam,

Czy gdybyście kupowali teraz telefon na 2 lub maks 3 lata zdecydowalibyście się na na P20 Pro czy lepiej poczekać trochę, odłożyć i szukać P30? Spodziewam się, że P20 Pro dostanie tylko jedną dużą aktualizację a potem to już same łatki. Czy zdarzyło się żeby flagowe modele Huawei dostały 3 duże aktualizacje?

Edytowane przez Gwozdek
    Usuwam pytanie zadane już w innym wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam od niedawna P20 Pro i jestem pewny że na kolejne 2, 3 lata spokojnie mi wystarczy.

P30 Pro nie jest wcale taki lepszy od P20 Pro, nie ma np. dźwięku stereo. Brak diody powiadomień.

P20 Pro dostanie jeszcze Androida 10, jest to zapowiedziane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    3 godziny temu, lucano napisał:

Czy gdybyście kupowali teraz telefon na 2 lub maks 3 lata zdecydowalibyście się na na P20 Pro czy lepiej poczekać trochę, odłożyć i szukać P30? Spodziewam się, że P20 Pro dostanie tylko jedną dużą aktualizację a potem to już same łatki. Czy zdarzyło się żeby flagowe modele Huawei dostały 3 duże aktualizacje?

P20 dostanie łącznie dwie aktualizacje (jedną ma za sobą). Nikt nie daje 3 dużych i Huawei nie jest tu wyjątkiem. W zasadzie, jak Cię budżet nie ogranicza, to jakiś tam progres w stosunku do P20 Pro jest. Wystarczy porównać specyfikację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, mam pytanie.

Jeśli nie korzystam najczęściej z jakiejś aplikacji i nie zależy mi na jej działaniu w tle, to jak najbardziej mogę przesunąć na off te trzy suwaki? 76dc664b898efaff38b6fe2669876b93.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie, śmiało dawaj wszystko na off i nic się nie stanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jakaś inna możliwość niż wykupienie usługi "yt music" aby to działo w tle przy wyłączonym ekranie?

Huawei P20 Pro - CLT-L29

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jest darmowa aplikacja
    YT vanced

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi