Skocz do zawartości
MroziQ

P20 Pro - opinie i pytania do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

Ale przecież P20 Pro nie ma jeszcze w sprzedaży ?? :D A Ty mówisz o zwykłej P20. A jednak te modele w tym roku dzieli dość sporo; inny aparat, różnica RAM i pamięci wewnętrznej, bateria, ekrany i pewnie jeszcze kilka rzeczy by się znalazło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie tak ja Gwozdek pisze. Kolega ma zwykłe P20 do tego nie wiadomo czy nie jakieś wybrakowane. Thomas516 porównywałeś z innym egzemplarzem? Nawet chińskie smartfony nie mają takich niedociągnięć :)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Porownywalem, z innymi, zobaczycie ile bedzie na olx i allegro p 20 pro do sprzedania po premierze bo kazdy sie napali a potem rozczarowanie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze tak jest. Cena spada. Dokładnie to samo było z LG G6, cena leciała na łeb. Takie życie. Albo masz szał bo nówka sztuka jeszcze ciepła albo czekasz miesiąc, dwa i kupujesz taniej.
    A może warto poczekać na mi7?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rkl

ja mam p20 od czwartku i jestem bardzo zadowolony, najbardziej z aparatu i ogolnych walorow estytycznych. Jak dla mnie najslabszy element to poki co ekran, ale przesiadlem sie z oleda. Moze kolega trafil jakis wadliwy egzemplarz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

Ja miałem wczoraj decyzje mate 10 pro, p20 pro vs p20. Mate 10 wybrałem. Ale wyglądem p20 i reszta prezentuje się świetnie. Świetna alternatywa do odpustowych Galaxy.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kasica-76

Zastanawia mnie, czym będzie się różniła seria Mate od modelu P. Do tej pory, seria Mate była sporo większa od wersji P i teoretycznie była trochę bardziej dopracowana. Na dzień dzisiejszy P20 Pro ma 6.1 cala, więc nie bardzo wierzę w to, aby Mate był dużo większy. Jednak czymś z pewnością będą się różniły, tylko czym ? Znając życie, będzie nowszy procesor i być może inaczej umiejscowiony czytnik linii papilarnych.

Piszę takie pierdoły, ponieważ w tym roku najprawdopodobniej zamienię Samsunga na Huawei, tylko zastanawiam się czy lepiej brać serię P Pro czy czekać na Mate.

Wysłane z Samsunga Galaxy Note ... ósmej generacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wysiek
    Porownywalem, z innymi, zobaczycie ile bedzie na olx i allegro p 20 pro do sprzedania po premierze bo kazdy sie napali a potem rozczarowanie 
    Jakoś Mate 10 pro cenę trzyma. Strasznie negujesz ten telefon. Kup go, pobaw się tydzień lub dwa i dopiero się wypowiadaj. Rozczarowanie to czytać tutaj takie opinie osób, jakby mieli ten telefon na własność.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

Tak to można w nieskończoność czekać na kolejny i kokejny model:).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

@rkl p20 czy p20 pro?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi