Skocz do zawartości
mrstatler

Skin ikonik do gry Fortnite dla S10

Rekomendowane odpowiedzi

iMoCks

Człowieku czy Ty w ogole rozumiesz pojęcie "weryfikacja"?
    Zachowujesz się jak typowa cebula, wzięli złotówkę za to co ma być darmowe. Zwrócą Ci to. Czego tu nie rozumiesz?
    Kilka osób tłumaczy Co to samo.
    Ręce opadają.

Naklikane z Galaxy S10+

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Santi100

Chyba podam Samsunga do sądu, bo wzięli mi złotówkę za darmowego skina i co najgorsze jeszcze nie zwrócili A tak serio to jest normalny proces weryfikacji o czym wielu już tu napisało, stosowany praktycznie wszędzie

eS10e

• Piwko! 2
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem w czym wy macie problem złotówki mi nie szkoda ciężko jest wam przyswoić że pobrali.Proszę punkt 4 może to ja nie potrafię czytać no ale taka jest procedura. Ja nie kupuje przez internet kredyty też nie i inne usługi które potrzebują karty.Więc skąd mogłem to wiedzieć.Tutaj większość mogłaby uczyć w szkole bo tacy oczytani wszystko wiedzą i w każdej /ciach byli.Może tego co w nawiasie nie widać.

Screenshot_20190422-101640_Samsung Internet.jpg

Edytowane przez Adamo1990
    Słownictwo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iMoCks

A może Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. 
    Weryfikacja to jedno a obciążenie za zakupy to drugie. 
    Naucz się rozróżniać pojęcia zanim zabłyśniesz kolejnym razem jak neon nad agencją towarzyską. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda tu pisać @iMoCks i inni sami fachowcy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może tutaj pisać całe forum pobrali z konta i nic tego nie zmieni zresztą nie musicie się produkować nikt z was nie napisał czy pobierał skina i czy obciążenie było a w kółko pierdzielicie że taka procedura proszę pokazać że wam nie obciążają konta.Nie pobieraliście to się nie wpierdzielajcie do tematu.Napisałem wyraźnie że konta obciążają i to pokazałem że tak jest chodź w opisie jest inaczej nara wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bani42
    Może tutaj pisać całe forum pobrali z konta i nic tego nie zmieni zresztą nie musicie się produkować nikt z was nie napisał czy pobierał skina i czy obciążenie było a w kółko pierdzielicie że taka procedura proszę pokazać że wam nie obciążają konta.Nie pobieraliście to się nie wpierdzielajcie do tematu.Napisałem wyraźnie że konta obciążają i to pokazałem że tak jest chodź w opisie jest inaczej nara wszystkim.
    Ja pobrałem, ale karta była zarejestrowana przed...I nawet grosza mi nie pobrali .

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

Ja tez pobrałem dla synka i karty mi nie obciążali bo była już kilka lat temu zarejestrowana . Mam już na koncie podpisanych kilkanaście umów przez internet oraz uruchomione mnóstwo aplikacji mobilnych wiec taka procedura weryfikacji przez pobranie 1 zł to dla mnie normalka .

Ale skoro @marceli 6  nigdy nie robiłeś czegoś takiego masz prawo być tym faktem zdziwiony . Tylko nie kumam twojej paniki z tego powodu i tworzenie tej gó**o burzy skoro uzyskales tu wyjaśnienie ze to normalna procedura. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bani42

A o ile się rozchodzi o 1 zyla???

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Po prostu przy dodawaniu karty kredytowej, jako środka płatności, jest ona poddana weryfikacji. Mam Revoluta i wszędzie gdzie dodawałem, czy to Amazon, Google Pay czy nawet podczas zakupu biletów, jest ona obciążana po dodaniu w wysokości 1€ (w moim przypadku:)). Zostanie to zwrócone w ciągu kilku dni, jest to normalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi