Skocz do zawartości
mrstatler

Skin ikonik do gry Fortnite dla S10

Rekomendowane odpowiedzi

@bani42 @spec-naz1 wszystko się zgadza można się zgodzić i nie chodzi o tego złotego a o to że piszą co pokazałem na zrzutach że pobierają. Jak ktoś nie ma karty a są tacy lub nie mają środków na karcie to nie pobierą i tylko o to chodzi.Musi być kasa na kącie i tyle.Pozdawiam i bez spiny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    folusek
    9 godzin temu, marceli 6 napisał:

Może tutaj pisać całe forum pobrali z konta i nic tego nie zmieni zresztą nie musicie się produkować nikt z was nie napisał czy pobierał skina i czy obciążenie było a w kółko pierdzielicie że taka procedura proszę pokazać że wam nie obciążają konta.Nie pobieraliście to się nie wpierdzielajcie do tematu.Napisałem wyraźnie że konta obciążają i to pokazałem że tak jest chodź w opisie jest inaczej nara wszystkim.

Mnie pobrali 1zł w blokadzie  i po kilku dniach oddali po weryfikacji karty płatniczej, czyli mam 100% darmowy skin :) 

Edytowane przez folusek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I oto chodzi jak oddają będzie darmowy puki co biorą kasę jak nie masz kasy Ty nie pobierzesz cała afera o 1 zeta. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iMoCks

Ale sam rozkręciłeś tę aferę bo nie rozumiesz tego, że to nie jest opłata za skink tylko zamrożenie grosza w celu weryfikacji autentyczności dodanej karty. Gdybyś miał karte dodaną wcześniej to by takiej sytuacji nie było.

Masz prawo nie wiedzieć o takim typie weryfikacji ale nie wciskaj innym choroby że skink nie jest darmowy kiedy taki właśnie jest.

Jeżeli nie miał byś pieniędzy na koncie to nie pobrał byś skinka ponieważ nie przeszedł byś weryfikacji.

Prościej chyba nie da się tego wytłumaczyć. Jeżeli nadal nie rozumiesz to ja się poddaje bo nie jestem Don Kichotem i z wiatrakami walczył nie będę.

Naklikane z Galaxy S10+

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 godzinę temu, marceli 6 napisał:

kącie, puki

Chłopie... daj se siana. Kasa czyli 1zł jest blokowana a nie pobrana! Wszyscy to tłumaczyli przez 15 postów... Zamiast takie burze robić i szukać opisów byś się postarał poczytać słownik ortograficzny.

• Piwko! 1
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Jurandzik 15 postów liczyć umiesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Robię wszystko według instrukcji ale w grze nie mam tego skina do pobrania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    folusek
    Napisano (edytowane)

@Krzysztoflodz

A instalujesz grę z samsung store?

U góry kliknij w znaczek V i tam musi być ikonik :) 

Edytowane przez folusek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rafsonn

istalujesz cala gre, z samsung store, pozniej najlepiej wpisz sobie w youtube "how to get skin ikonik samsung" i robisz krok  po kroku to samo co na filmie. Ja również miałem problem ale zrobiłem tak jak pisze i poszlo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobieram gre z Samsung Store,instaluje,loguje sie na swoje konto i nadal nie mam tego skina.Może trzeba nowe konto w grze założyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi