Skocz do zawartości
kozyra1988

Przesiadka z S9+ na s10E

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Co sądzicie o przesiadce z S9+ na s10E?  s9+ wydaje mi się zagruby, nie do końca poręczny, s10e jak oglądałem w sklepie nie ma tego problemu. A czy warto na się przesiadać ze względu na inne kwestie? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    reverpl

Ekran będzie Ci przeszkadzał i na pewno bateria. Jakość jest znacząco słabsza niż w Note 9 i S10. Takie moje porównianie. Dlatego przesiadłem się z Note 9 na S10 zwykły. Też wolałbym 5,8', ale widać nie można mieć wszystkiego. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mad3ros

Ekran przeszkadzał będzie w czym?

Wysłane z S10e

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emil51

Widać niektórzy maja obsesje na punkcie cyferek, rozdzielczość full hd nie różni się od wyższej w normalnym użytkowaniu. Różnice widać dopiero na okularach vr. Ja na swoim s10+ mam ustawiona full hd bo szkoda mi bateri na sztucznie niby "lepsza" rozdzielczość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marco_v
    16 godzin temu, reverpl napisał:

Ekran będzie Ci przeszkadzał i na pewno bateria. Jakość jest znacząco słabsza niż w Note 9 i S10. Takie moje porównianie. Dlatego przesiadłem się z Note 9 na S10 zwykły. Też wolałbym 5,8', ale widać nie można mieć wszystkiego. :P

Nie gadaj glupot. W czym ma mu ekran przeszkadzać? S10e ma lepszy ekran niż S8 czy S9. Czy Ty w ogóle używałeś S10e? Nie mam na myśli klikania na wystawionej wersji demo w markecie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emil51
    8 minut temu, marco_v napisał:

Nie gadaj glupot. W czym ma mu ekran przeszkadzać? S10e ma lepszy ekran niż S8 czy S9. Czy Ty w ogóle używałeś S10e? Nie mam na myśli klikania na wystawionej wersji demo w markecie. 

Pewnie chodziło mu o rozdzielczość, że ma tylko full hd i to taka kolosalna różnica. ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    reverpl

No jak dla mnie ekran w E jest słaby względem S9. Mam w domu teraz s10, s9 i w sklepie jak się przyłoży do E to s10e odpada w przedbiegach do s9 i s10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emil51

Może w sklepie był ustawiony na 720p? Wtedy widać różnice.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marco_v
    Godzinę temu, reverpl napisał:

No jak dla mnie ekran w E jest słaby względem S9. Mam w domu teraz s10, s9 i w sklepie jak się przyłoży do E to s10e odpada w przedbiegach do s9 i s10.

Ale co jest słabsze? Weź użyj jakiś argumentów konkretnych żebyśmy wiedzieli o co Ci chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Santi100

Oglądałem ekrany es dziesiątek ze dwa razy w elektromarkecie i nie widziałem by S10e odstawał od swoich większych braci w tym aspekcie, nie wiem może jakbym wziął lupę to bym zobaczył tą słabszą rozdzielczość A imo na plus w S10e jest brak zakrzywionego ekranu, nie lubię tego i myślę, że jest to mocno niepraktyczne.

OnePlus 5ᵀ

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi