Skocz do zawartości
kozyra1988

Przesiadka z S9+ na s10E

Rekomendowane odpowiedzi

b0ss2

Posiadam w domu oba urządzenia s9+ i s10e i bateria trzyma prawie identycznie. Czasami z przewagą dla s10e  czyli 1dzień 1.5 użytkowania sot od 4godzin do 5.5 godziny. Więc bateria nie jest jakas przeszkodą  do przesiadki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    moljoh
    Napisano (edytowane)

Tak jak wyżej, przeszedłem z s9+ i miałem oba parę tygodni. Ekran lepszy (co to za bzdura na początku wątka, że 10e ma gorszy niż 10/10+, przecież to identyczne ekrany nie licząc rozdziałki, nikt normalny nie używa chyba tej największej w s10 bo to absurd przy takich małych ekranach - z resztą w sklepie nie ma kompletnie żadnej róznicy jak się ogląda), bateria  - sam średni SOT i czas czuwania podobny, przy ciągłym intensywnym użytkowaniu (youtube po LTE, router wifi) jest może trochę słabiej. Najważniejsze - ergonomia, w końcu mogę tel normalnie na siedząco w kieszeni trzymać, a nie poprawiać bez końca bo sie źle ułożył itp. (wyciągnięcie z kieszeni s9+ na siedząco to w ogóle była niezła gimnastyka, a nie noszę ciasnych spodni). S9+ też jest super, ma swój urok i wg mnie jest ogólnie ładniejszy od 10e, ale ja przede wszystkim chciałem coś małego. Brak edga też na plus, dużo lepiej się korzysta i o dziwo używa gestów krawędziowych.

Edytowane przez moljoh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Ja dziś byłem się przymierzyć do S10e. Obecnie mam S8+. I nie sądziłem że jest aż tak malutki. Nie na moje ręce ;) Nie wiem jak na dłuższy czas by z tym było,może bym się przyzwyczaił. Ehhh. Normalnie nie ma co kupić. Była nadzieja na płaski ekran,ale wielkość może być problemem. 

No i nie wiem jak to zrobili,ale ekran na każdym z modeli S10e,S10,S10+ genialny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    astelix

Miałem S9+ oraz inne duże telefony, mimo pewnych braków mała dziesiątka jest bardzo wygodna i daje duży komfort użytkowania.

Wysłane z S10e

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi