Skocz do zawartości
lily-rose

Po aktualizacji systemu, dotyk przycisków ekranowych reaguje nie właściwie, lub wcale

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Dzieje się już tak od 6 miesięcy kiedy zaktualizowałam telefon. Był on resetowany i zalany jakoś 2 lata temu, od razu mówię, że nie znam się na jakimś programowaniu czy instalowaniu nowego systemu.

Edytowane przez melis
    Poprawiłem tytuł tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis

@lily-rose Z filmiku - pomijam kwestię zasadności - można się jedynie domyślać, iż chodzi o kłopot z przyciskiem recent - tym, który odpowiada, za przełączanie się pomiędzy aplikacjami. Tak czy inaczej, będzie dużo prościej - dla nas tylko być może ;) - jeśli opiszesz sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 minuty temu, melis napisał:

@lily-rose Z filmiku - pomijam kwestię zasadności - można się jedynie domyślać, iż chodzi o kłopot z przyciskiem recent - tym, który odpowiada, za przełączanie się pomiędzy aplikacjami. Tak czy inaczej, będzie dużo prościej - dla nas tylko być może ;) - jeśli opiszesz sprawę.

Hmm co ja mogę powiedzieć. Nawet jeśli nie dotykam telefonu na ekranie pojawia się napis 'brak ostatnio używanych aplikacji' działa mi tylko jeden przycisk czyli strzałka. Czasem telefon nie reaguje na mój dotyk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis
    9 minut temu, lily-rose napisał:

Hmm co ja mogę powiedzieć. Nawet jeśli nie dotykam telefonu na ekranie pojawia się napis 'brak ostatnio używanych aplikacji' działa mi tylko jeden przycisk czyli strzałka. Czasem telefon nie reaguje na mój dotyk.

No i o to chodziło. Po aktualizacji tak się zaczęło dziać? Wcześniej po zalaniu, wszystko było ok?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 minutę temu, melis napisał:

No i o to chodziło. Po aktualizacji tak się zaczęło dziać? Wcześniej po zalaniu, wszystko było ok?

Tak, zaktualizowałam telefon we wrześniu i od tego czasu zaczęło się tak dziać. Zalany telefon miałam w październiku 2017 i w lutym 2018 dostałam go z naprawy co było bardzo ryzykowne, że telefon się już nigdy nie włączy i wszystko było dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis
    Napisano (edytowane)

@lily-rose  Próbowałaś przywracać ustawienia fabryczne z poziomu recovery? Włączyć tel należy używając kombinacji klawiszy power+home+volume up, jednocześnie. Z poziomu wyświetlonego menu, wybrać opcję  wipe/factory reset. 

Edytowane przez melis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camulos

@lily-rose
    tylko przed tym wykonaj jakiś backup danych
    z fona

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis

Dokładnie. Zapomniałem wspomnieć o tym, że po tej operacji, wszelkie dane znajdujące się w telefonie, zostaną usunięte. Nie dotyczy karty SD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    22 godziny temu, melis napisał:

@lily-rose  Próbowałaś przywracać ustawienia fabryczne z poziomu recovery? Włączyć tel należy używając kombinacji klawiszy power+home+volume up, jednocześnie. Z poziomu wyświetlonego menu, wybrać opcję  wipe/factory reset. 

Więc przywróciłam ustawienia fabryczne i wszystko super dopóki nie podłączyłam telefonu do głośnika.

dodana zawartość

W dniu 26.03.2019 o 19:32, melis napisał:

Dokładnie. Zapomniałem wspomnieć o tym, że po tej operacji, wszelkie dane znajdujące się w telefonie, zostaną usunięte. Nie dotyczy karty SD.

no więc taki mały update te przeskoki aplikacji i zamykanie się ich znowu wróciło może nie jest to takie intensywne, ale jednak wkurza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi