Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei P30. Folie ochronne i szkła hartowane.

Rekomendowane odpowiedzi

tylko takie szkła typu 3D/5D mają problem ze współpracą z większością etui, jest nawet filmik na YT jak gośc testuje to szkło z różnymi etui od Spigena i chyba tylko jedno nie podważało tego szkła

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tomashu

Ja założyłem folię HD w MediaMarkt, koszt 99 zł. Zakładają też na zegarek, ale nie miałem go jeszcze ze sobą, więc ogarnę to później. Obsługa w MM pytała czy tel będzie miał case, czy nie. Mam (

Ultra Hybrid od Spigen i gościu przyciął mi trochę folię, żeby właśnie case nie nachodził na nią.

Z casem dostałem Flexible Glass, także jak ta folia z MM się "zużyje" to wtedy je założę.

Ogólnie to folię nieco czuć pod palcami - tak jakby się naprawdę lekko ekran kleił, co dziwnym trafem jest jakieś pozytywne - i nie ma to wpływu na działanie czytnika. Folia nie ma też wpływu na kolory ekranu - ponoć te gorszej jakości mogą wpływać na jakość widocznego obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja dziewczyna ma ten telefon, powiedziałem jej żeby zamówiła szkło od 3mk (ja mam na swoim huawei od nich). Kilka dni temu przyszło, szkło dobrze przylega, a z doświadczenia wiem też że całkiem nieźle ochrania telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem nie ma sensu kupować szkieł 3d, 5d jak jeszcze chcemy mieć np plecki. Dobrym rozwiązaniem jest standardowe szklo + etui. P30 jest na tyle płaski, że nie ma az takiego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podajcie proszę jakieś linki do dobrych szkieł hartowanych nie 3d ani 5d. Zakupiłem tel i teraz czas na wszelkie akcesoria zabezpieczające jak szkła itp. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tomashu
    Moim zdaniem nie ma sensu kupować szkieł 3d, 5d jak jeszcze chcemy mieć np plecki. Dobrym rozwiązaniem jest standardowe szklo + etui. P30 jest na tyle płaski, że nie ma az takiego problemu.
    Jeśli chcesz szkło to tylko 3mk - w sumie innego tak często polecanego i chwalonego nie znam - i jeszcze dobrze jakby było drugiej generacji HardGlass 2, ale upewnij się, że jest dla P30.
    Ogólnie najlepszym wyborem jest hybryda, bo łączy elastyczność folii i twardość szkła. Jak dopasujesz to z etui to masz w ogóle super sprawę.
    Sam wybrałem folię HD z MM - nie chciało mi się bawić w naklejanie, a tam robią to na wymiar i właśnie pod etui. Jak powiesz, że będziesz nosić bez etui to nie przytną go aż tak po bokach przez co ekran będzie miał dodatkową ochronę po bokach ekranu. Dodatkowo możesz wziąć też folię na plecy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kechup

Bierzcie namiar jeszcze na wbudowany w ekran czytnik linii papilarnych. Podobno nie każde szkło pracuje z czytnikiem prawidłowo.

Wysłane z mojego Huawei P30 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Być może nie jasno się wyraziłem. Poszukuję szkła nie zaokrąglonego bo na co dzień będę używać SPIGENA ultra/ liquid i chce aby szkło było płaskie no i zakrywało jak najwięcej powierzchni.

dodana zawartość

Edit:

Zamówiłem też jakieś szkło na tylny aparat. 5 zł więc zobaczymy co przyjdzie. Myślę, że może to być zbędne. Ktoś ma jakieś opinie???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi