Skocz do zawartości
likemike84

Słaba ostrość podczas nagrywania wideo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy to mój oddzielny przypadek czy wszyscy tak mamy na naszych P20 pro. Mianowicie włączam aparat na wideo , robię maksymalny zoom na jakiś przedmiot z literami ( coś to dobrze pokazuje jak działa ostrość) i ostrość jest ok. W momencie gdy tylko dotknę przycisk nagrywania obraz taxi na jakości i ostrość spada. O co chodzi? Też tak macie. Android bez roota, zaktualizowany do 9.

dodana zawartość

Dodam jeszcze że brakuje mi stabilizacji obrazu, nawet nie wiem czy działa. Brak takowej opcji w menu aparatu. Wystarczy lekkie drganie ręki a zdjęcie jest poruszone. Stabilizacja wideo też chyba nie działa. Przesiadłem się z S 7 edge i bardzo odczuwam kwestię stabilizacji. Czytałem dużo pozytywnych opinii o tym aparacie a narazie mam same złe doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytałem opinie, że ten telefon nie nadaje się do robienia filmów, niestety. Zapytałem o to samo na tym forum, z prośbą o udostępnienie filmu. Brak odzewu.

Huawei p20 Pro nie posiada optycznej stabilizacji obrazu, tylko cyfrową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rafsonn

Z tego co wiem to posiada optyczną ale jest ona  tylko w rozdzielczości 1080, nie pamiętam tylko przy jakiej ilosci klatek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    22 godziny temu, rafsonn napisał:

Z tego co wiem to posiada optyczną ale jest ona  tylko w rozdzielczości 1080, nie pamiętam tylko przy jakiej ilosci klatek.

Stabilizację optyczną posiada tylko obiektyw od zoomu. Stabilizacja elektroniczna działa jedynie w 1080p 30fps.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 12.04.2019 o 08:44, JurekZelazko napisał:

Czytałem opinie, że ten telefon nie nadaje się do robienia filmów, niestety. Zapytałem o to samo na tym forum, z prośbą o udostępnienie filmu. Brak odzewu.

Huawei p20 Pro nie posiada optycznej stabilizacji obrazu, tylko cyfrową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeniosłem się z s7 edge i tutaj na p20 pro jest ogromna przepaść jeśli chodzi o nagrywanie powyżej 1080p. Jeśli będziesz nagrywał tylko w 1080 p 30 fps telefon daje radę. Stabilizacja elektroniczna jest ok w połączeniu z zoomem nie ma startu do s7. Ale tylko w 1080p 30fps. W wyższej rozdzielczości i klatkach bez gimbala nie podchodź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi