Skocz do zawartości
The Boss

Android blokuje powiadomienia push Facebook

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od paru lat android blokuje mi powiadomienia push Facebook, jaka może być przyczyna? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ,,od paru lat  ' ' skoro Android Pie dopiero co ukazał się na smartfonach ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na wszystkich androidach mi blokowało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli to nie jest wina Androida Pie a sprzętu więc temat powinien w dziale Twojego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 godziny temu, montezuma napisał:

Czyli to nie jest wina Androida Pie a sprzętu więc temat powinien w dziale Twojego telefonu.

Sprzęt zmieniałem kilka razy i nic nie dało. Kiedyś mi wyskoczyło powiadomienie, że android blokuje mi powiadomienia push na Facebooku. Przyczyny do tej pory nie znam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sprzęt zmieniałem kilka razy i nic nie dało. Kiedyś mi wyskoczyło powiadomienie, że android blokuje mi powiadomienia push na Facebooku. Przyczyny do tej pory nie znam
    Sprawdź i upewnij się czy android "nie ubija"-szczegulnie chińszczyzna usługi Facebook ze względu na baterie....szukaj "Menory Cleaner"i "Dura Speed"w Settings telefonu na chińskich powinno to,albo podobne być,Dwa apka ma być zainstalowana w Internal telefonu(Nie External jak adapted-storage używasz),Trzy Optymalizacja baterii na apce Facebook (Ma być BEZ Optymalizacji)...Powinno pomoc. ..

Wysłane z mojego Y8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@DarkStar666 Ja mam podobny problem tylko z dźwiękami powiadomień messangera, facebooka itd. Zamiast standardowych dźwięków powiadomień dla tych aplikacji mam ten "główny" z ustawień androida dla każdej aplikacji. Co ciekawe gdy wyłączę kom i ktoś w między czasie napisze to przy uruchomieniu wyskakują dymki w messangerze z tym dźwiekiem z aplikacji. Później dźwięk wraca do tego z ustawień głównych. Pomożesz ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @DarkStar666 Ja mam podobny problem tylko z dźwiękami powiadomień messangera, facebooka itd. Zamiast standardowych dźwięków powiadomień dla tych aplikacji mam ten "główny" z ustawień androida dla każdej aplikacji. Co ciekawe gdy wyłączę kom i ktoś w między czasie napisze to przy uruchomieniu wyskakują dymki w messangerze z tym dźwiekiem z aplikacji. Później dźwięk wraca do tego z ustawień głównych. Pomożesz ? 
    Hmm... trudno powiedzieć co to może być, mnie tylko jedno się nasówa jeśli jest to jakiś "Chiński Rom" /albo podobne wynalazki to raczej chyba nic się nie da zdziałać, bo te Romy blokują/zapodają "odgórnie" swoje ustawienia.... Tyczy się to także tapet.....A chcesz dajmy na to zRootować to raz, że to droga przez mękę(drugi raz próbowałem i przy twrp nic nie da się zrobić bo partycja data zaszyfrowana), a chcesz dajmy na tą przez fastboot wgrać powiedzmy jakiś czysty aosp to nie znajdziesz pod ten model(Doogee Y8 taki używam), żeby wszystkie partycje podmienił na swoje nieszyfrowane....Jesli to ci się pojawia po jakimś czasie, a zaraz na początku jest wszystko ok to tylko by potwierdzało co napisałem. Sam nie wiem jakie mam dźwięki bo Wyciszam wszystkie, bo sądzę że "sieczka" pewno.... Pomysły raczej się wyczerpały jeszcze tylko mogę dodać, żeby na 4pda.ru sprawdź może znajdzie się ten problem pod twój model tel(ale i tak jeśli coś to tylko poczytać można, bo Ruskie zablokowali serwer i pobierać się nie da...) Sam tak chciałem zrobić bo jest obszernie o moim tylko pobrać się nie da....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    14 godzin temu, DarkStar666 napisał:

Hmm... trudno powiedzieć co to może być, mnie tylko jedno się nasówa jeśli jest to jakiś "Chiński Rom" /albo podobne wynalazki to raczej chyba nic się nie da zdziałać, bo te Romy blokują/zapodają "odgórnie" swoje ustawienia.... Tyczy się to także tapet.....A chcesz dajmy na to zRootować to raz, że to droga przez mękę(drugi raz próbowałem i przy twrp nic nie da się zrobić bo partycja data zaszyfrowana), a chcesz dajmy na tą przez fastboot wgrać powiedzmy jakiś czysty aosp to nie znajdziesz pod ten model(Doogee Y8 taki używam), żeby wszystkie partycje podmienił na swoje nieszyfrowane....Jesli to ci się pojawia po jakimś czasie, a zaraz na początku jest wszystko ok to tylko by potwierdzało co napisałem. Sam nie wiem jakie mam dźwięki bo Wyciszam wszystkie, bo sądzę że "sieczka" pewno.... Pomysły raczej się wyczerpały jeszcze tylko mogę dodać, żeby na 4pda.ru sprawdź może znajdzie się ten problem pod twój model tel(ale i tak jeśli coś to tylko poczytać można, bo Ruskie zablokowali serwer i pobierać się nie da...) Sam tak chciałem zrobić bo jest obszernie o moim tylko pobrać się nie da....

Dzięki. No wszystko śmiga w tym Alcatelu tylko z tymi powiadomieniami jest problem. Można wybierać ale tylko z tych "systemowych dźw.". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    _tommy_

Jeśli problem jest z FB i MSG i jego dźwiękami można spróbować odinstalować aplikacje, wyczyścić śmieci i ponownie zainstalować. Ogólnie rzecz biorąc można dowolnie zmieniać dźwięki w aplikacjach i to z reguły nie jest blokowane przez żaden rom. Pie jest na tyle rozwiniętym systemem, że ma sporo możliwości personalizacji i raczej wątpliwe aby producent blokował te opcje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi