Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei P30. Bateria - statystyki i dyskusja.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
    W dniu 30.01.2020 o 22:19, marcnow napisał:

Tak sobie myślę że niektórym chce się tak kombinować. 25h użycia telefonu, 11h na ekranie, to nic tylko cały dzień w telefonie i jeszcze kombinacje... teraz włączyć transmisje bo korzystam z neta, za chwilę wyłączyć, za chwilę lokalizacja bo w mapach coś sprawdzić itp... Rozumiem, że każdy chce, aby telefon pracował jak najdłużej na jednym ładowaniu i każdy korzysta jak mu się podoba, ale szukanie oszczędności w postaci każdej sekundy jest nie do końca dla mnie zrozumiałe. Później roznoszą się plotki że P30 "spokojnie" daje radę 11-12h na ekranie. Ktoś wykręca przy normalnym użytkowaniu 7 - 8h i głowi się co jest nie tak, a to tak naprawdę świetny wynik.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

O 11-12h "na spokojnie" o ile dobrze pamiętam to jedna osoba tutaj pisała. Być może kwestia egzemplarza, bo mi ciężko w to uwierzyć. Moim zadaniem wartości typu 10-11h mogą zdarzyć się sporadycznie. Ja zazwyczaj osiągam około 8h sot, a telefon ogólnie na ładowaniu trzyma jakieś 1,5 dnia i jest to przy oszczędnościach. Wcześniej przy włączonym LTE i nie stosowaniu kilku innych oszczędnościowych rozwiązań było to około 5-6h sot. Moim zdaniem warto oszczędzać dla tych 2-3h, no ale to oczywiście kwestia indywidualnego wyboru i podejścia.

Edytowane przez arturs123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

To nie jest takie proste, na te 11, czy tam 12h SOT może mieć wpływ bardzo wiele rzeczy. Już np. lepszy zasięg, na stabilnym poziomie, może sprawić, że telefon mniej energii pociągnie na szukanie sieci. A to tylko 1 przykład...
    Sam max 9h wyciągnąłem, i póki co, więcej nie dało rady. Jednak nie twierdzę, że nie da rady te 11 czy 12h wyciągnąć. Ja tam z moich SOT-ów jestem jak najbardziej zadowolony, bo telwfon ładuję raz na, 1,5 do 2 dni.

Huawei P30 | Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi