Skocz do zawartości
bluebob

Galeria zdjęć i przesyłanie na chmurę - dwa pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

1. Czy w P20 Pro istnieje możliwość wyłączenia przesyłania samych nagranych filmów na chmurę?

Chodzi mi o to że chciałbym, aby tylko zdjęcia wysyłały się na chmurę, a filmy nie. Miałem coś takiego w ustawieniach jak użytkowałem Lumię 950XL. Tam się dało to ustawić.

2. Gdzie w opcjach można ustawić automatyczne wysyłanie zdjęć na chmurę nie tylko po WiFi?

Zależy mi żeby natychmiast po zrobieniu zdjęcia wysyłało się ono na chmurę bez względu na to czy mam zasięg WiFi, czy tylko dane komórkowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli masz na myśli chmurę Huawei to nie znalazłem żadnych opcji jej konfiguracji. Możesz włączyć lub wyłączyć przesył zdjęć i filmów, nie ma opcji rozdzielania na "przesyłaj tylko zdjęcia"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Draco73

Odpowiedź na pytanie 2.

Wejdź w ustawienia > użytkownicy i konta > chmura >zjedź na dół do zakładki "pamięć dokumentów" i kliknij "Huawei drive" > w prawym górnym rogu kliknij 3 kropeczki i wybierz "ustawienia" > i wyłącz opcje "wysyłaj i odbieraj przez wifi" to spowoduje że chmura jak nie będzie miała połączenia przez wifi to synchronizacja odbędzie się po danych komórkowy. Patrz screen poniżej ddd3038a8197aac287c9629b1f63b798.jpg

Wysłane z P 20 PRO przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Dzięki wszystkim za odpowiedź. Szkoda, że chmura Huawei nie ma tej możliwości rozdzielenia co wysyłać, a co nie.

Edytowane przez bluebob
    Literówki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi