Skocz do zawartości
Jarecki90

Pierwsze wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako użytkownik czekam na opinię innych posiadających ten telefon

dodana zawartość

Z mojej strony mogę powiedzieć że użytkuje pixela 3 od grudnia i jestem mega zadowolony. Płynność działania i aparat naprawdę robią robotę. W tej chwili jestem na androidzie q

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majek9

Myślałem, że to że ten temat nie ma żadnego posta to jakiś bug, jak na forum androidowym urządzenie z tak czystym i świetnym andkiem, nie ma żadnych opinii, tematów etc, a jakieś śmieciowe podtelefony za 500zł tak :), no ale potem przypomniałem sobie, że Pixele to nisza i zdecydowanie sprzęt dla świadomych użytkowników, którzy jednak wiedzą gdzie szukać odpowiednich opinii w kwestii Pixeli.

Sam użytkuję od listopada 2 XL 4/128, sprzedałem go i stwierdziłem, że zmniejszę gabaryt i ilość pamięci, kupuję w poniedziałek Pixela 3 4/64 w kolorze białym. Jak zrobiłem w listopadzie jakoś zdjęcia w trybie nocnym na rynku w Zamościu, to zakochałem się w tym aparacie i sofcie. Sztos i tyle. 

Mam nadzieję, że będę co najmniej tak zadowolony z kompaktowego Pixela 3, jak z poprzednika, starszego o rok 2 XL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Micho78

A jak bateria trzyma w Pixel 3?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie jakie SOTy wychodzą? Szczególnie na małym P3. Duzo pisza w necie ze słaba optymalizacja bat.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na małym spokojnie 24-26h bez ładowania działa na pełnej synchronizacji kilku mejli, BT że smartwatchem, lokalizacja, AOD wlaczone. SOT wychodzi na poziomie 4-5 godzin.

Jedynie czego nie mam, to aplikacji do mediów społecznościowych.

Generalnie porównując do zwykłej 2, jest różnica w ekranie, aparacie no i wyglądzie. Poza tym działają równie szybko i płynnie

Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy naprawdę ten telefon jest wart takiej wysokiej ceny? Często są aktualizacje i czy nie powodują one jakiś problemów jak np.teraz macie Android 10 Beta?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg mnie żaden telefon nie jest wart 4-5 tys zł. Ale ja swojego Pixela 3 kupionego miesiąc wcześniej kupiłem za niewiele ponad 2 tys .

I to jest dobra cena za taki sprzęt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja swojego pixela kupiłem w grudniu w niemieckim media markt za 599euro. Co do bety wiadomo zdarzają się problemy mi np nie działa firefox, wcześniej kilka dni nie działał FB. Ale czy to problem nie sądzę zresztą można odpuścić sobie bete

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja np betę odpuściłem. Nie mam już parcia na tego typu rozwiązania - bardziej istotnym jest dla mnie stabilny system.
    Faktem jest, że aktualizacje wychodzą od razu - coś jak w Apple. U mnie na Pixelu 2 nawet asystent pojawił się sam 15 min po oficjalnym starcie :)

Generalnie Pixele to szybkie i plynne telefony z super aparatem. Ale jak ktoś jest przyzwyczajony np. do Samsunga (który ma wg mnie bardzo fajny soft zwłaszcza w wydaniu One UI) to może być rozczarowany mniejsza liczba funkcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To tam gdzieś zaznaczasz czy pobierać Betę czy nie?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi