Skocz do zawartości
Jarecki90

Pierwsze wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

majek9

@fudiasz miałem ok 20 marca podobne dylematy, też rozwazałem dokładnie między tymi trzema modelami i jednak wygrała kontynuacja użytkowania Pixeli, 2XL wymieniłem na 3 (też z bestceny). Ramki nie rażą, ale irytować mogą nieco tych co są wyczuleni na design. Ja się już przyzwyczaiłem ;P. Mam wersję białą, bo czarny miałem w 2XL i był dla mnie za nudny już, stąd odmieniłem sobie kupując wersję white. Osobiście Mi9 odrzuciłem szybko ze względu na aparat, brak wodoszczelności i okazało się dobrze, że się nie napaliłem bo faktycznie kupić to to graniczy chyba z cudem, chinole się nie popisali i polscy sprzedawcy oferując koty w worku :). Samsunga s10e z kolei nie wziąłem po przejsciach z ochroną wyświetlacza w s9+ i jaka to była katorga, to wie każdy kto naklejał szkło utwardzane uv i rozlewał klej na taką powierzchnię z zakrzywionym ekranem... :)

Reasumujac, świadomy tego czego chce od urządzenia użytkownik znajdzie w Pixelu wg mnie kompromis pomiędzy ceną, jakością itp. za 2500,00zł uważam że nówka z gwarancja 2 letnią to dobra cena. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jash
    Napisano (edytowane)

Panowie, zdradźcie tajemnicę, gdzie Wy te Pixele 3 kupujecie za 2500zł :D

Po 14 miesiącach z Pixelem 2, miesiącu z 2XL (trzeszczące głośniki - zwrot kasy) dwoma fakapami z iPhone X i XS chyba czas wrócić do najlepszego. Nie jestem pewny czy chce 3 czy 3XL ale na pewno 128GB.

Polecacie jakiś sprawdzony internetowy sklep najlepiej z DE do zakupu?

PS

Zakup w bestcenie mnie nie interesuje, nie wspieram wałków podatkowych, poza tym sprzęt chcę kupić, a nie wynająć.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kr!stov

[mention=1788]Jash[/mention]

Jak z DE to znane są zakupy w MM.

Ja swojego Pixela wyrwałem na olx za 2400.

Nówka sztuka nie śmigana.

[mention=375295]majek9[/mention]

Zdajesz sobie sprawę że S10e nie ma zakrzywionego ekranu?

Tymbardziej go chciałem ale jednak wygrał Pixel.

Google Pixel 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jash

Nigdy nie widziałem w niemieckim MM internetowym Pixela 3 czy 3 XL w wersji 128GB. Widzę na niemieckim amazonie ale trzeba czekać do końca kwietnia, początku maja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I właśnie to mnie też trochę powstrzuje przed zakupem 3xl. Tzn. 64gb nie wiem czy będzie wystarczające a 128 kosztuje zdecydowanie za dużo.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kr!stov

@samson09

Co będzie zajmowało tyle miejsca, że potrzebne 128 GB?

Jeśli zdjęcia to pamiętaj, że jest darmowe miejsce w chmurze Google bez straty jakości do 2022r.

Google Pixel 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jash
    Napisano (edytowane)

U mnie też 64GB nie ma szans. Samej muzyki mam 200GB więc i tak z cześci trzeba zrezygnować, tym bardziej że sprzedałem DAP'a.

Trochę też przeraża mnie mnogość fakapaów 3/3XL - a to problem z głośnikami które trzeszczą powyżej 50% głośności, a to nędzna jakość dźwięku wideo, czy problemy podczas połączeń głosowych.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majek9

Ojej 200GB muzyki w smartfonie... Współczuję :)
    Co do fakapow dźwiękowych przy rozmowach - sam trafiłem na egzemplarz, który miał te problemy i wymieniałem... Teraz wygląda na to że jest lepiej, bo od 2 dni nie miałem większych problemów, nie licząc jednego połączenia gdzie 3 razy w jego trakcie (5min) samoczynnie zakończone zostało połączenie bez kliknięcia przycisku na wyświetlaczu ;)...

Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oo21o

A jak z jakością dźwięku na filmach video? Czytałem że marcowe poprawki załatwiały temat, możesz potwierdzic ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majek9

Wiesz co oglądałem wczoraj coś na apce ncplus go i nie zauważyłem (albo raczej nie słyszałem) jakiś nieprawidłowości z dźwiękiem odtwarzanym w głośnikach ;)

Bardziej mnie martwią połączenia głosowe, ale teraz już po resecie ustawień sieciowych przez operatora, to pozostaje mi jeszcze wymiana karty SIM w razie czego na nowy egzemplarz żeby całkowicie wykluczyć kwestie operatora jako potencjalnej przyczyny problemów - które jednak na 99% są spowodowane samym urządzeniem i felerami w nim ;). Szkoda będzie jak coś oddawać Pixela i brać kasy zwrot ale jak wyjścia nie będzie to tak zrobię.

Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi