Skocz do zawartości
Jarecki90

Pierwsze wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

Jash

Ile? Ło Panie to faktycznie mega słabo

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HitcH

Już jest lepiej, przez mega intensywny tydzień podróży (praktycznie połowa dnia to nawigacja i zdjęcia) ustabilizowało się i wytrzymuje całkiem nieźle (lepiej niż iPhone 6s w tych samych warunkach).

Do tego zdjęcia z wakacji - każdy się dziwił że to zdjęcia robione telefonem. 

Dziś rano zaktualizowałem do androida 10 i póki co sobie chwalę, bo bardzo podoba mi się nawigacja gestami w stylu ipx. 

Póki co śmiało mogę powiedzieć że Pixel to najlepszy telefon jaki miałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten wielki notch wam nie przeszkadza w 3xl?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HitcH

Czy w Pixelach jest jakaś apke do mierzenia ilośc kroków i przebytego dystansu? Coś na wzór Applowej albo Huawei'owej? 

W ogóle po ponad 2 tygodniach nadal jest dość słabo z baterią i czasy SOT nie przekraczają 4h.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smykoo

Jest i nazywa się Google Fit.

Wysłane z Google Pixel XL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bawił się ktoś w ładowanie indukcyjne pixela 3, ciekawi mnie jak wypada ładowanie na innych ładowarkach, google blokuje ładowarki zewnętrznych firm na pełne 10W, w USA widzę jedyny autoryzowany zamiennik: Belkin Boost Up Wireless Charging Pad 10W, ale też tani nie jest.

Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majek9
    Napisano (edytowane)

Cześć, da się gdzieś z poziomu przeglądarki na komputerze dostać do zawartości konta google, na którym zapisują się backupy fotografii/filmów zrzucane z Pixela po tym jak się zwalnia pamięć fizycznie w urządzeniu? Ostatnio wypchnąłem do chmury kilkanaście gb danych z tel żeby nieco odchudzić tel (mam wersje z 64GB Pixela 3) i teraz chciałem sobie uporządkować jeszcze z tego backupu w chmurze to co potrzebuję, lokalnie na lapka, i trochę nie wiem za bardzo gdzie szukać po zalogowaniu się na konto google w dysku google w przeglądarce, a może to nie tam szukać? Dzięki za pomoc z góry ;)

edit: sam sobie odpowiem, bo wyklikałem to jednak jako laik - zostawiam na przyszłość bo może się przyda komuś: https://photos.google.com

;)

Edytowane przez majek9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam teraz ogromny dylemat co kupić. Zastanawiam się czy brać Pixel 3xl Samsung Galaxy s10 plus czy poczekać na Pixel 4xl

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakupiłem pixela 3 64gb z Amazon.de. Telefon ogólnie przyjemny w użytkowaniu, na minus bateria, ale miałem tego świadomość. Ostatnio sprawdziłem sobie wyniki mojego telefonu w antutu i geekbench, oczywiście wyczyściłem wszystkie aplikacje, nawet uruchomiłem tryb samolot i ku mojemu zdziwieniu: geekbench w normie: +/- 2200 / 7700, jednak wyniki w antutu między 210000 - 235000, gdzie powinno być spokojnie 250000-275000. Jestem z tych osób dopóki nie wiedziały jaki mają wynik to nie narzekałbym teraz jednak zastanawiam się o co tu chodzi..
    Test był przeprowadzany kilka razy z włączoną adaptacyjną bateria i wyłączoną, oczywiście oszczędzanie baterii wyłączone.

Druga sprawa to klawisz blokowania. Przyciski regulacji głośności są twarde i dobrze się je klika, jednak ten od zablokowywania telefonu jest "luźniejszy" od nich i trzeba go kliknąć na środku bądź w górnej jego części aby był pewny klik, gdy próbuję zablokować telefon na szybko klikając tylko tylko dolną część tego klawisza jest dziwny efekt tego "luzu" i muszę palca skierować trochę wyżej.

Pytanie do posiadaczy czy te dwie rzeczy, które wymieniłem występują u Was czy ja po prostu szukam już dziury w całym?

Edytowane przez peito55

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi