Skocz do zawartości
kris555777

Sony Xperia XZ3 nie dostanie nowych gestów nawigacyjnych.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już wiem że gestów nie będzie dla zeszłorocznych flagowcow, nawet launchera z nowych x ale ten jak i działające gestures pill (z pixeli) można pobrać, zainstalować https://forum.xda-developers.com/crossdevice-dev/sony-themes-apps/pie-xperia-10-10-plus-launcher-t3905699

Tylko trzeba używać stockowego motywu i po instalacji apk restart fonu. Jest jeszcze wersja mod z dodatkowymi opcjami ale dla zrootowanych 

Screenshot_20190324-152208.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    om3ga
    W dniu 24.03.2019 o 15:23, kris555777 napisał:

Ja już wiem że gestów nie będzie dla zeszłorocznych flagowcow, nawet launchera z nowych x...

Nie strasz... skąd ta pewność?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    om3ga

Jeżeli info nie jest potwierdzone i nie pochodzi z wiarygodnego źródła to proszę admina o usunięcie tego wątku. Pewne jest, że XZ3 jest w programie Android Q Beta, a to by świadczyło, o późniejszej jego aktualizacji. W związku z powyższym, jest spora szansa, że wraz z nowym Andkiem pojawią się gesty. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To że jest w becie Q jeszcze nic nie oznacza,na razie trzymajmy się faktów.sony dla zeszłorocznych flagowcow może nadal się trzymać swojego starszego UI beż wprowadzonych gestów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    om3ga

@up skąd w ogóle masz takie informacje? Bo tytuł wątku oraz Twój pierwszy w nim post, wyraźnie wskazuje, że gestów nie będzie. Pytam więc skąd ta pewność? 

O tu na YT można podglądnąć testy Q beta na XZ3 trzymam kciuki, żeby z tego nie zrezygnowali. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W jakimś artykule te informacje wychwycilem ale nie pytaj gdzie bo tego już nie pamiętam.Jak będzie to tylko programiści wiedzą, beta to czysta wersja od goggle i zupełnie się różni od tego co wyda na swoje urządzenia Sony, tak jak w zeszłym roku w przypadku xz2,wszyscy liczyli na te gesty I na stocku pie nie ma nadal.Gdzies tam w którymś kościele dzwonili iż w czerwcowej aktu mają wprowadzić,ale wątpię by trafiły do serii zeszłorocznych flagowcow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi